Самий гострий соус у світі?

Для любителів гострої їжі в Америці випустили супер гострий соус під назвою «Нью Мехіко Скорпіон» . Основу даного соусу становить перець Infinity Chili. Англомовне населення називає такий перець вогненної їжею. Цей перець настільки гострий, що надходить у продаж в обмеженій кількості і, поки, тільки в країни Америки. Саме з цим пов’язане обмежена кількість випущеного соусу, близько трьохсот пляшок, на сьогодні.
 
Завдяки особливим властивостям соусу «Нью Мехіко Скорпіон», що відрізняє його від інших соусів, ціна становить 6,5 фунтів за одну пляшку, ємністю 125 мілілітрів.
 
Наявність, цих особливих властивостей, можна легко перевірити, за допомогою шкали Сковілла. Якщо говорити простою мовою, критерієм оцінки в цій шкалі служить кількість крапель води, випитої для заспокоєння печіння, після прийняття в їжу гострого перцю. Для прикладу, за спрощеною системою Сковілла, соус «Piment tabasco» має близько 100 000 одиниць, при цьому, його називають «Вулкан». Як же можна назвати перець, що має 1191595 одиниць? А це, саме, Infinity Chili.
 
З такими показниками цей перець вже готовий зайняти гідне місце в книзі рекордів Гіннеса як найбільш гострий соус у світі.
 

До його появи, лідером за шкалою Сковілла був перець під назвою «Naga Viper», з показником, трохи більше, одного мільйона одиниць.
 
Вперше, широкій публіці, соус « Нью Мехіко Скорпіон» був представлений в місті Альбукерке. Найсміливіші, могли спробувати цей соус, як у чистому вигляді, так і зі стравою «Сальсі».
 
Але, людина завжди прагне досягти ще більшого. Компанія Fire Food не збирається зупинятися на досягнутому. Її фахівці в пошуку змін в рецептуру, для приготування соусу, гостріше найгострішої!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: