Секрети ділового стилю для чоловіка.

Діловий стиль чоловіка підкреслює його ділові якості і успішність. Тому дуже важливо гармонійно підібрати вбрання та аксесуари для ділового чоловіка, щоб це мало суворий, і в той же час ошатний вигляд. Діловий стиль має на увазі під собою стриманість, суворість, відповідальність і презентабельність. Формується бездоганний діловий стиль завдяки костюму. Але це має бути не просто діловий костюм дешевий і поганого пошиття. Ні в якому разі не можна економити на костюмі. Він повинен бути якісний, не помітний, стриманий і сидіти на чоловікові ідеально.

 
Вибір ділового стилю можна порівняти з вибором ділового партнера. Тому ставтеся до цієї справи максимально відповідально. Діловий наряд не повинен бути блискучим. Це псує загальну картинку і чоловік стає схожим на співробітника цирку, а не на офісного працівника. Саме тому костюм краще вибирати сірого, синього, коричневого, бежевого кольорів і дуже в рідкісних випадках чорного. Звичайно колір будь-якого ділового вбрання підбирають під колір очей людини. Так само Ваш костюм повинен відповідати часу року. Це важливо. Важливо пам’ятати, що просто купити речі ділового стилю це лише початок створення образу. Костюм, краватка, сорочка, туфлі і аксесуари повинні бути в одному стилі і гармонійно поєднуватися один з одним. Тому при виборі речей необхідно дотримуватися деяких головних правил ділового стилю для чоловіків.
 
Сорочка має бути однотонною, допускається дрібна клітинка або тоненька полосочка. Колір сорочки краще всього вибирати білий, але сучасні модники не проти і ніжно рожевого кольору, фіолетового, сірого, синього і так далі, головне щоб колір підходить до костюма. Сорочка має бути відповідного розміру, манжети прилягати до руки і виднітися з-під піджака на пару сантиметрів. Краватку необхідно підбирати на кілька тонів темніше, ніж сорочка, але знову ж таки ні яких блискучих і смішних малюнків на ній не повинно бути.
 
Взуття у ділового чоловіка завжди має бути начищене, чисте і стильне. Для цього підходить найбільше шкіряне взуття, але якщо ви віддаєте перевагу замші, носіть її, але не забувайте доглядати правильно. У багатьох випадках саме доглянуте взуття створює загальне враження про людину. Дотримуючись цих правил, Ви зможете без проблем вибрати для себе діловий стиль і підкреслити завдяки йому індивідуальність.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: