Секрети міцного імунітету у дитини!

1. Тримайте кватирку відкритою в будь-який час дня і року, особливо свіже повітря важливе під час сну. Це дорослі бояться протягів, а новонародженої дитини важливо не перегріти, так як теплообмін у грудничка влаштований інакше, ніж у дорослої людини. При найменшому перегріві його організм починає втрачати корисні організму речовини. Також перегрів – це основна причина запорів і інших неприємностей.

2. Забудьте про тапки і вовняні шкарпетки. Нехай малюк вдома ходить босоніж або в тонких шкарпетках. Це відмінне загартовування і профілактика ГРВІ. А влітку обов’язково знайдіть місце, де ваш малюк зможе ходити босоніж по траві.

3. Не кутайте дитини. В холодну пору замість рейтузи і светрів надягайте крихті дихаючі комбінезони з сучасними утеплювачами в поєднанні з термобілизною, які не дають ні замерзнути, ні перегрітися.

4. Як можна більше гуляйте. Переважніше в парку, в лісі, біля річки, бігаючи, стрибаючи і граючи в рухливі ігри. А влітку купіть вашому чаду довгоочікувану машинку-каталку або велосипед, а краще і те і інше! Ідеальний варіант, якщо ви знайдете можливість влітку жити на природі, де загартовування природне.

5. Годуйте малюка простою, але корисною їжею і не змушуйте його їсти, якщо він не хоче. Організм крихти відмінно регулює свій апетит, і якщо він набігався і нагулявся, то сам накинеться на їжу без всяких умовлянь. А якщо апетит у карапуза поганий, значить, сьогодні було недостатньо рухливих ігор і він просто не витратив свою енергію.

6. Не давайте крихітці сильних алергенів – вони знижують імунітет. Ваш малюк спокійно обійдеться без шоколаду, меду і горіхів, особливо в перший рік життя. Будьте обережні також з рибою і цитрусовими. Нехай малюк познайомиться з ними пізніше, коли вони будуть не такі шкідливі для його здоров’я.

7. Купайте малюка при кімнатній температурі, починаючи з 35-36 ° С і поступово знижуючи температуру води. У підсумку доведіть її до 25-26 ° С, але тільки якщо це не викличе протесту у дитини. Не закривайте двері ванної кімнати при купанні. Після купання дайте крихітці трохи побути голеньким: повітряні ванни – відмінне загартовування і профілактика дерматитів і роздратування шкіри.

8. Починаючи з року будь-яку їжу або напої, які прийнято вживати охолодженими, давайте малюкові прямо з холодильника – це дуже хороша профілактика хвороб горла.  

Важливо розуміти, що всі ці правила повинні бути у житті карапуза систематично. Адже тільки тоді буде видно результат: крихітка буде набагато менше хворіти,не буде схильним до зайвої ваги, у нього будуть здорові зубки. Цеглинки здоров’я закладаються в ранньому дитинстві, а от наскільки міцними вони будуть, безпосередньо залежить від батьків. Бажаючи, щоб малюк був здоровим, потрібно переглянути звички всієї родини, перейти на здорове харчування, частіше гуляти, загартовуватися, тоді і для малюка така атмосфера буде звичною.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: