Селфі – сам собі фотограф!

Гаджети розвиваються стрімко, сьогодні напевно, майже у кожного є електронний пристрій з камерою хорошої якості. І, ймовірно, за останні роки, майже кожен сфотографував себе самостійно, і розмістив де-небудь (благо соціальних мереж багато ) своє фото.

Захоплення наших сучасників “самострілом” отримало назву Селфі. Як же краще зробити знімок? Як зібрати лайки друзів? Спробуємо розібратися.

Селфі, це слово англійського походження, позначає фотографію людини, яка витягнувши руку, сфотографував себе на електронний пристрій. Фотографія також може бути зроблена в дзеркало. Популярність цього явища додало найширше розповсюдження смартфонів і популярність Instagram, де домінуючою ідеєю відразу стало фотографування в реальному часі.

Звичайно, цікаво сфотографувати гори, водоспад, або, скажімо, піраміди. Але, ти-то на їх фоні маленький такий! Ось так і з’явилася ідея Селфі. До того ж і друзів не треба весь час просити сфотографувати. Зручно!

Сьогодні мода на Селфі поширилася так, що багато людей стали просто з презирством ставитися до жанру цієї фотографії. Селфі роблять практично всі, школярі, домогосподарки, політики, от тільки майже ніхто не замислюється про якість своєї фотороботи, і закидають світ нудними, по суті, сюжетами. Плюс ще змагання за кількість лайків. Як все це витримати?

Сьогодні Селфі, по суті, розділилося на 2 види: фронтальне фото на камеру з витягнутої руки і фото, зроблене в дзеркало.

Фото з ​​руки, виглядає більш натурально, адже не відбивається телефон, і фотограф дивиться в камеру, а не на екран. Люди призвичаїлися навіть фотографуватися так, що рука непомітна, і здається, що знімок зробив хтось інший. Мінус такої фотороботи – особа занадто близько знаходиться від камери, і відповідно, якість фото більш низька.

Як відомо, попит народжує пропозицію, і на ринку вже з’явилися штативи для сучасних смартфонів, що дозволяють робити Селфі з удвічі більшої відстані.

Другий за популярністю вид самофотографії – Селфі в дзеркало. Так, багато молодих людей, в першу чергу дівчата, хочуть показати не тільки своє обличчя, але і свою стильний одяг. Колись у Instagram було модно фотографувати себе в туалетах різних нічних закладів. На щастя, з часом, це стало ознакою поганого тону.

Хороше Селфі

Коли робите СЕЛФІ, не забувайте про дрібні деталі. Зробіть заздалегідь парочку фотознімків в різних ракурсах, і з різною мімікою на обличчі, тоді Ви знайдете найбільш підходящий вид.

Джерело світла має першорядне значення, пам’ятайте про це, інакше тіні, скажімо, від носа спотворять Ваше фото. Робіть фото в природному освітленні, по можливості, або якщо це світло електричного освітлення, то воно повинно бути досить яскравим, і падати на обличчя, а не на фотокамеру.

Ніколи не користуйтеся спалахом для Селфі. Буде жахливо. До слова, професійні фотографи, для портрета вибудовують складну комбінацію з громіздкого освітлювального обладнання. До чого б це, як ви думаєте? Але, якщо зовсім вже несила, то є один маленький секрет, яким можна скористатися. Попросіть друга попередньо включити на своєму смартфоні ліхтарик і направити світло Вам на обличчя. Камера Вашого смартфона швидко візьме фокус на обличчі, і налаштує світлочутливість. Результат буде непоганий.

Пам’ятайте про задній фон. Переконайтеся, що позаду Вас немає нічого такого, що не варто показувати всьому світу.

Роблячи своє фото, спробуйте лише трохи примружити очі. Погляд стане задумливим, вираз обличчя – цікавіше.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: