Східниця: вілли для комфортного відпочинку

 

Маленький, затишний курорт Східниця сховався на східному схилі Карпат, біля невеликої річки Сходничанка. Це місце обирають люди, які бажають відпочити від надто активного міського ритму, наповнити душу і тіло енергією та силами. Унікальні пейзажі, кришталеве повітря, цілюща вода – усе це несе потужну користь психологічному та фізичному самопочуттю. З ростом потоку відпочиваючих курорт активно розширює власну інфраструктуру, тут можна якісно відпочити та підлікувати захворювання ЖКТ та печінки, нирок, опорно-рухового апарату тощо.

 

Якщо медичні показники не є метою Вашого приїзду, можна вибрати для проживання та відпочинку заклади, які нагадують приватний сектор. На курорті Східниця вілли стануть відмінним рішенням для сімейного відпочинку, поїздки з друзями чи колегами, усамітненого проведення часу. Відпочинок на віллах Східниці мають ряд переваг:

  • комфортні як приватний будинок;
  • не вміщують багато гостей;
  • розвинена інфраструктура дозволяє майже не виходити за межі закладу;
  • відмінне місце для фото та відео зйомки;
  • однаково підійде як для віддаленої роботи, так і для проведення корпоративів, свят, затишного відпочинку на самоті;
  • приємна цінова політика.

Щоб правильно підібрати для себе віллу в Східниці, варто попередньо ознайомитися з усією необхідною інформацією на сайті компанії «Карпати Круїз».

Вілли Східниці: вибір варіантів

Щоб обрати найвдаліший варіант, потрібно розуміти мету поїздки та які послуги Ви бажаєте придбати. Розглянемо детальніше найпопулярніші вілли Східниці:

  • вілла «Юран» – новий комплекс 2010 року. В 200 метрів знаходяться джерела мінеральної води №25 та №26. До послуг гостей комплексне3-х разове харчування, відкритий басейн, автостоянка, барбекю, сауна на дровах, настільний теніс, більярд. Безпосередньо на віллі можна пройти процедури УЗД, масаж, суху вуглекисневу ванну, сеанс магнітотерапії.
  • Вілла Ігнатьєва – заклад, який складається з трьох корпусів та включає 11 номерів. Для гостей – харчування по дієтичному чи індивідуальному меню, ряд безкоштовних послуг – відпочинок у камінному залі, стоянка, спортивний інвентар, караоке, книжки, комп’ютер, платні послуги – більярд, теніс, інтернет, трансфер, організація екскурсій, сауна з басейном, доставка води в номер, медичне обслуговування.
  • Вілла «Синевир» – заклад, який розташований серед мальовничих гірських пейзажів, пропонує своїм гостям дитячий майданчик, тренажерний зал, більярд і сауну, соляну кімнату. Вілла включає 27 номерів, столову та медичний центр. За окрему платню доступні процедури озокеритотерапії, лікувального масажу, косметологічного кабінету, соляна кімната, косметолог тощо.

Нехай відпочинок на віллах Східниці запам’ятається лише позитивними моментами.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: