Що дарувати на весілля?

Якщо перед весіллям у нареченого і нареченої багато клопоту, то у гостей турбота одна – який подарунок піднести молодятам.

Найкраще запитати прямо, без чого їх сімейне щастя не буде повним. Якщо такої можливості немає, доведеться включати інтуїцію. Ось наш список подарунків, яким завжди будуть раді.

Гроші. Самий безпрограшний варіант, особливо якщо весілля «співало і танцювало” пару днів в шикарному ресторані. Наречений з нареченою напевно витратились і будуть раді будь-якій сумі. Проте менше 100$ з пари дарувати не прийнято. Якщо ви перебуваєте в спорідненості з нареченим і нареченою, то початкова сума збільшується.

Побутова техніка. Якщо вам хочеться, щоб ваш подарунок залишився на довго, на відміну від грошей, які будуть витрачені вже в медовому місяці, можна вибрати побутову техніку. Але в цьому випадку необхідно заздалегідь дізнатися, чого ще немає в будинку молодят, щоб не подарувати випадково п’ятий блендер або третій тостер. А ось модний робот -пилосос або мультиварка останньої моделі можуть стати відмінним подарунком. У будь-якому випадку ваш подарунок повинен полегшувати життя, а не ускладнювати його, так що вибирайте те, чим люди насправді будуть користуватися.

Подарункова карта. Виявилося, що у нареченого і нареченої все є? Нехай самі поламають голову, що вибрати. А ви сміливо даруєте подарункову карту. Умови тут дві: вона повинна бути на суму, не меншу, ніж ми озвучили в першому пункті; вона повинна давати право на придбання товарів в хорошому магазині з широким асортиментом. Або інший варіант – сертифікат в спа -салон, який надає послуги і для жінок, і для чоловіків. До речі, похід в хороший ресторан на двох теж порадує стомленими весільними клопотами нареченого і наречену.

Путівка. Безумовно, вдалим подарунком буде путівка на двох хоча б на вихідні. На морі або в сусідній пансіонат – це залежить від вашого бюджету або фантазії. Головне, треба заздалегідь поцікавитися планами новоявленої сім’ї та позначити дати.

Інше. Якщо ви не так близько товаришуєте з молодятами, щоб витрачати на подарунок значиму суму, можна обійтися більш скромним і універсальним подарунком. Набір келихів цілком підійде. Також можна подарувати річ для дому, якщо вона дійсно впишеться в інтер’єр будинку молодих .

Чого не варто дарувати на весілля:

1. Постільна білизна: ви навряд чи вгадаєте з розміром подушок і ковдри, в підсумку ваш подарунок буде лежати в шафі.

2. Сервіз, якщо наречений і наречена самі вам його не замовити.

3. Подарунки з натяком на швидке поповнення в сімействі: навіть якщо наречена на дев’ятому місяці вагітності, це не вечірка на честь народження малюка, а весілля. А вже тим більше не варто підносити такі подарунки, якщо про дітей ще немає й мови.

4. Креативні подарунки типу ступи і мітли для новоявленої дружини, якщо нареченому і нареченій більше 18 років: навряд чи вони їх оцінять.

Можливо, у вас теж є ідеї вдалих весільних подарунків? Поділіться з нами в коментарях!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Комментариев: 1
  1. Ольга Микитівна

    Я як свекруха можу сказати, що можна спокійно подарувати хороший комплект постільної білизни з магазину altex.in.ua Я дарувала хлопковий набір. Лишнім точно не буде

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: