Що краще газонокосарка чи тример?

Сьогодні тим людям, хто живе в приватному будинку, та й тим же дачникам постійно доводиться вирішувати проблему, чим постригти газон або скосити траву вздовж паркану і в інших місцях ділянки. Раніше в основному обходилися звичайної косою або механічними газонокосарками, бензинові газонокосарки коштували досить дорого. Зараз, вибір устаткування, за допомогою якого можна привести свою ділянку і газон в належний вигляд, досить широкий. Та й ціна на триммери і газонокосарки доступна практично всім. Що ж краще вибрати для Вашої ділянки – газонокосарку чи триммер? 

Газонокосарка чи тример

Якщо Вам важлива компактність і газон у Вас невеликий, то краще купити триммер. Він особливо незамінний при стрижці на важкодоступних ділянках, куди газонокосарка ніяк «не протиснеться». Нахил ділянки для триммера не важливий, та й у догляді він зовсім не вередливий. Закінчили роботу, очистили триммер від залишків трави, перевірили довжину волосіні – і все. Він легкий для транспортування, та й коштує, звичайно, дешевше газонокосарки.  

Головне при виборі триммера, це вибрати потрібний його розмір. Якщо робота на ділянці Вам належить серйозна, тоді і вибирайте серйозний апарат. Найменші і легкі триммера – це електричні. Їх вага приблизно три з половиною кілограми. Погодьтеся – небагато. Купуючи тример, подивіться, де у нього розташований двигун. Краще щоб двигун був вгорі, а не в нижній частині, інакше при роботі у вологу погоду двигун може у Вас згоріти. Волосінь зараз можна знайти різної форми: круглої, у вигляді каната або зірочки. Між ними різниці майже немає. Головне при її покупці це потрібний Вам діаметр, який прописаний в технічному паспорті Вашої електро – або бензокоси. Серйозні триммери з бензиновими двигунами важче електричних і важать вже від п’яти кілограмів і більше. У ролі ріжучого елемента у них може бути не тільки волосінь, але і різного виду ножі. Краще брати апарат, який має ніж в комплекті (або цей ніж можна на нього поставити, купивши його окремо). Ніж це елемент не витратний (на відміну від волосіні) і він, практично завжди, залишається гострим.

Недоліки тримерів, якщо порівнювати їх з газонокосарками, це їх недостатня потужність, а також ще й відсутність травозбірника, що на зовнішньому вигляді газону не позначається в позитивну сторону. Адже після стрижки траву з газону потрібно зібрати і утилізувати, інакше залишилася трава на газоні не дасть рости новій, що призведе до появи лисин.

Небажано косити триммером мокру траву. Ще при роботі з бензокосами шум від них буде досить високим, та й вихлопні гази створюють певний дискомфорт. Тому, якщо Ваш газон невеликий, купіть собі електричний триммер.

Газонокосарки мають травозбірник (тобто спеціальний контейнер для трави), це дуже практично і зручно, тому що Вам не доведеться приводити газон в порядок вручну за допомогою граблів. А як ми говорили, залишати траву на газоні можна, щоб не зіпсувати його зовнішній вигляд. Крім того, потужність газонокосарок побільше, ніж у тримерів. У газонокосарок є і серйозний недолік – обмежена їх використання, тобто їх можна використовувати лише на рівній ділянці, де немає каменів або будь-яких інших перешкод для їх роботи.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: