Що купити до народження дитини?

Всіх вагітних можна поділити на дві частини, одні до народження дитини, довіряючи забобонам, намагаються не купувати ніяких речей, інші заздалегідь запасаються всім необхідним. Як саме робити вирішувати має кожен самостійно. Якщо жінці буде спокійніше, потрібні речі можна придбати і після появи малюка на світ, тим більше, що зараз немає ніякого дефіциту і численні магазини пропонують безліч найрізноманітніших дитячих товарів. Але незалежно від того, чи будете ви купувати все заздалегідь або в останній момент, знати, що саме потрібно новонародженому і до чого слід бути готовим, варто кожному.

Що взяти з собою в пологовий будинок

Навіть якщо ви плануєте все потрібне для малюка купувати лише після його народження, деякими речами, які будуть потрібні на перший час в пологовому будинку, запастися все ж доведеться.

Підгузки.

Досить буде однієї упаковки, але тільки вибирати потрібно найменші, призначені саме для новонароджених. Визначається розмір підгузників за вагою. Для діток, що тільки з’явилися на світ, існує два їх види 2-5 кг або 3-6 кг. Якщо малюк доношений, краще віддавати перевагу другому виду, оскільки перший може виявитися маленький.

Одяг. Багато одягу в пологовий будинок набирати не варто, адже там ви проведете всього близько трьох днів. Малюкові потрібні носочки, чепчик (можна парочку), троє штанців і стільки ж сорочечок (останні можна замінити на боді з х/б тканини і комбінезончики-сліпи), на випадок холоду можна взяти теплу кофтину, а також невеликий плед.

Читайте також: Що необхідно взяти з собою в пологовий будинок?

Пелюшки. Навіть якщо ви не плануєте сповивати малюка, вам все одно знадобляться кілька фланелевих і кілька ситцевих пелюшок (можна взяти штуки по три).

Дитячі вологі серветки, рушник, дитяче мило, присипка. Список покупок до народження дитини можна поповнити ще й силіконовою ложечкою, вона стане в нагоді, якщо доведеться підгодовувати дитину.

Речі для виписки. Брати їх з собою в пологовий будинок не обов’язково, просто приготуйте все необхідне, а перед тим, як виписуватися попросіть когось із рідних принести. Для крихти потрібно ошатний комплект (природно він повинен відповідати сезону), в холодну пору теплий конверт і шапочка.

Перш, ніж збирати одяг і пелюшки, обов’язково їх виперіть, а потім добре пропрасуйте.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: