Що може розповісти про людину його улюблений колір?

Вибираючи той чи інший колір, ми висловлюємо свій настрій, даємо можливість іншим зрозуміти наш психологічний стан, і в якомусь сенсі колір зумовлює наш характер. Якщо ви бажаєте пізнати людину краще , проявіть цікавість, поцікавтеся, який колір йому подобається?

Білий колір у всі часи виступав символом чистоти, відкритості і невинності. Його пов’язують з юнацтвом і простодушністю. Якщо людина зрілого віку акцентує увагу на білому – це свідчить про те, що він бажає досягти досконалості, що перебуває в пошуках уявних ідеалів, які ілюзорно відтворило його уяву. Ймовірно, він бажає зануритися в роки безтурботної юності. Білий також говорить про спрагу до спокійного і помірного життя.

Червоний – колір енергії, бадьорості. Йому особливу увагу приділяють агресори, люди імпульсивні і рішучі, яким складно перебувати на одному місці і слідувати звичному життю. Це людина з високими амбіціями, він жадає отримувати від життя якомога більше задоволень. Це оптимісти, які не люблять одноманітності. Вони педантичні, і намагаються дивитися тверезим поглядом на життя. Якщо червоний колір вподобали скромні люди, це свідчить про те, що вони тяжіють до тепла, уваги, турботи, і, можливо, бажають приховати реальні почуття.

Рожевий колір характеризує людину як романтичну, мрійливу і вразливу натуру. Жінки, що віддають перевагу рожевому, жадають помірного і мирного життя. Для них головне – бути в безпеці, де торжествує справедливість і любов. Це, як правило, люди чарівні та добросердні.

Помаранчевий колір до душі життєрадісним людям. Вони енергійний, балакучі, намагаються вести рухливий спосіб життя. Однак за ними спостерігається тенденції до драматизації подій, вони авторитетні серед друзів і їх по праву можна вважати душею компанії. Для них властива нерішучість і непостійність, однак, вони визнають негативні сторони свого характеру і прагнуть боротися з ними.

Жовтий – уособлює свободу, життєрадісність і говорить про багату уяву. Жовтий колір акцентує увагу на людях спраглих нових знань і пригод. Як правило, він властивий особистостям з позитивним мисленням і власникам тонкого гумору. Ці люди послідовні у діях, логічні й віддаються свободі думок.

Зелений колір – символ життя, умиротворення, гармонії. Цей колір переважно вибирають спокійні, творчі люди. Вони комунікативні, але усамітнення – їх стихія. Їм характерна тактовність і скромність.

Блакитний колір говорить про самоаналіз, консерватизм. Люди, яким подобається блакитний колір, наполегливі, наполегливі у праці, мають досить високим рівень самодисципліни. Це чуттєві і сентиментальні натури. Навколишні гідно оцінюють їх мудрість і сильний вольовий дух. Ці люди злегка підозрілі до людей з палким темпераментом і в спілкуванні з ними проявляють обережність.

Фіолетовий колір підкреслює особистісну індивідуальність. Це чуттєві люди, вони дотепні і досить темпераментні. У суспільстві такі особистості люблять займати авторитетну позицію, це приховані лідери, з вираженим артистизмом. Якщо до своєї персони вони не отримують належної уваги, проявляється іронічність або байдужість.

Коричневий колір характеризує людину як витривалу, з консервативними поглядами, з прагненням до свободи і незалежності. В діалозі вони проявляють стриманість, їм не завжди вдається вміло висловити свою точку зору.

Сірий колір може говорити про обережність і обачность, люди, що вподобалт сірий – трудоголіки, які готові працювати на благо компанії не покладаючи рук. Люди молодого віку характеризуються деякою відчуженістю від життя, вони пригнічують свою індивідуальність. З віком вони мудріші і спокійніше переживають падіння і злети.

Чорний колір сприймається як заперечення своїх поглядів зовнішньому світу. Людина, зосереджений на чорному кольорі, прагне завуалювати свій справжній образ, додати йому містицизм і загадковість.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: