Що можна подивитися в Будапешті?

Будапешт є столицею Угорщини. Якщо у вас коли-небудь виникне можливість побувати в Будапешті, обов’язково її використовуйте і ви отримаєте масу задоволення і незабутніх вражень. Це місто порівняно ще молодий, але пам’яток в ньому багато.

 
На початку всієї екскурсії по місту радимо заглянути і прогулятися по Кріпосному кварталу. Тут ви вирушите в подорож у часі на кілька століть назад. Якщо ви романтична натура, то Будапешт запрошує вас прогулятися по Ланцюговому мосту. Піднімаючись на пагорб на фунікулері, не забудьте загадати бажання (тільки не матеріального характеру, а то не збудеться), а якщо хочете бути щасливим цілий рік, то вам доведеться прокататися на фунікулері повторно.
 
Однією з основних визначних пам’яток Будапешта виступає Парламент, в якому зберігається угорська корона. У якій би  точці Будапешта ви<="mso-ansi-language: UK;"> не знаходилися зможете побачити Королівський палац, який був побудований в XIV столітті. Його неодноразово відновлювали. У ньому на сьогоднішній день діють музеї: Національна галерея, Музей історії Будапешта і Музей сучасного мистецтва.
 
До площі святої Трійці від Королівського палацу можна дістатися пішки.На цій площі перебуває «чумна колона». Ця колона побудована в пам’ять про жертви епідемії в 1713 року. Недалеко від цієї колони знаходитися будівля, яку назвали на честь короля – це Церква Мятіша. Спочатку її будували як храм в честь Божої матері. У цій Церкві часто проводяться концерти, тому що в ній дуже хороша акустика.
 
Рибальський Бастіон був побудований в 1905 році на вулиці. Він знаходиться неподалік Церкви Мятіша.У середньовіччя тут був рибний ринок, тому і отримав таку назву. Незабутні враження вас чекають, якщо ви затримаєтеся тут до заходу сонця. Немає гарнішого міста, яке занурюється в темряву, а рятуючись від темряви, починає сяяти безліччю вогнів. На цю красу приїжджають подивитися тисячі туристів з усіх куточків світу.
 
Лабіринт замкового пагорба Буди бере початок в будинку № 9 на вулиці Урі. У цьому лабіринті неможливо заблукати, зате можна спробувати вино, яке б’ється з фонтану замість питної води.
Однією з основних визначних пам’яток Будапешта є Будайський Палац,який був резиденцією ерцгерцогів і намісників. Цей Палац був повністю знищений пожежами під час Другої світової війни, але зараз він гордо височіє над Дунаєм.
 
«Рудаш» – угорська купальня, яка знаходиться біля підніжжя гори Геллет.
 
Пам’ятник Свободи, який не став символом міста знаходиться на горі Геллерт. У підніжжя цієї гори споруджений пам’ятник Святому Геллерту. У його честь названа гора, так як він був убитий язичниками і скинутий з гори. Єдиний в Європі ботанічний сад для сліпих знаходиться в міському парку Варошлігет. Тут же знаходяться Сечені і замок Вайдахуняд.
 
Місто Будапешт приваблює тисячі туристів своєю красою, багатою історією і безліччю пам’яток, які не залишать байдужими нікого.
 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: