З кожним днем все ближче і ближче один з найважливіших днів вашого життя… А ви добре до нього підготувалися? Якщо ні, то ми пропоную разом зібрати в пологовий будинок себе і взяти необхідне для свого майбутнього малюка.
 
Перший варіант – купити вже готову сумку або зібрати її на якомусь сайті самостійно, доставка такої сумки зазвичай безкоштовна. Такі сумки розраховані тільки на матусь, і лише деякі збирають речі і для малюка.
 
Другий варіант – зібрати сумку в пологовий будинок самостійно.
 
Для мами
 
Ось короткий перелік того, що вам знадобиться в пологовому будинку:
 
1 . Одноразові пелюшки – 3-4 великих, 4-5 маленьких.
2 . Одноразові труси – 4-6 штук.
3 . Прокладки післяпологові – 1 упаковка.
4 . Прокладки звичайні – 1 упаковка. 
5 . Халат – 1 штука.
6 . Сорочки – 2 штуки.
7 . Бюстгальтер для годування – 2 штуки.
8 . Шльопанці гумові – 1 пара.
9 . Молоковідсмоктувач. 
10 . Речі особистої гігієни (мило, зубна щітка, зубна паста…).
11 . Два рушники (причому один такий, з яким не шкода попрощатися ).
12. Рушник для рук.
13 . Туалетний папір або салфетки.
14 . Крем від тріщин на сосках.
15 . Чай, молоко, цукор.
 
Це найнеобхідніше для породіллі, те, без чого вам буде абсолютно не комфортно лежати в стаціонарі. Пам’ятайте, що кількість предметів – це все-таки індивідуальний момент. Все інше залежить від вашого бажання і регіону, десь щось з цих предметів є у пологових будинках, а десь потрібно нести з собой.
1 . Одноразову сорочку і чепчик – 1шт. 
2 . Чашка, ложка, кружка.
3 . Ножиці (завжди знадобляться). 
4 . Бутильована вода.
5 . Розчин водяного перця.
6 . Постільна білизна.
7 . Їжа для годуючої мами.
8 . Компресійні панчохи (у багатьох пологових будинках обов’язково).
9. Чай для лактаціі.
 
Приносить в пологовий будинок все потрібно в пакетах або прозорих сумках, але знову ж таки залежить від регіону, де ви плануєте народжувати. Також багато жінок беруть із собою ліки, які звикли приймати у вагітність, наприклад, знеболююче, свічки від геморою, свічки проносні і т.п. Бо не всі пологові будинки оснащені цими засобами. Ось таке зовсім не складне завдання, все це можна придбати в одному магазині без зайвих витрат.
 
Для новонароджених
 
Давайте для початку обговоримо конверт на виписку. Пам’ятайте, що він повинен бути не тільки красивим, але і практичним. Наприклад, атласний конверт неймовірно радує око, але окрім як вийти з пологового будинку, він більше ні на що не годиться: вкривати дитини ним некомфортно, а гуляти в такому конверті небезпечно – діти весь час норовлять вислизнути вниз. Зате дуже дорого. Можете купити готовий конверт з приємної бавовняної тканини, в ньому вже будуть всі речі, крім одноразових підгузників. Або зібрати його самостійно, замовити або зшити гарну ковдру, вкласти в неї: два чепчика, дві сорочечки, дві пелюшки, все за такою схемою – один елемент тонкий, інший теплий. Взимку можна додати вовняні шкарпетки і кофтинку. Також слід покласти два одноразових підгузника і пустушку, якщо ви вважаєте за потрібне. Ну і звичайно ж, стрічку, яку зазвичай беруть довжиною не менше 5 метрів.
 
Малюкові потрібні і речі в пологовий будинок. Тут ми знову стикаємося з регіонально – містечковою укомплектованістю пологового будинку. Десь видають пелюшки в такій кількості, в якому необхідно, а десь – в обмеженому, якийсь пологовий будинок дозволяє одноразові підгузники, якийсь – ні, все це потрібно уточнити за місцем пологів. Але підгузники краще все одно взяти – якщо новонародженому будуть призначені кварцові ванни, то приймати їх потрібно обов’язково в підгузку. Якщо процедури призначаються вам, залишати малюка в яслах також краще в підгузниках.
 
Обов’язково слід взяти:
 
1 . Носочки – 2 штуки.
2 . Царапки – 1-2 штуки.
3 . Сорочечки – 2штуки (можна відразу з закритим рукавом ). 
4 . Рідке мило.
5 . Присипку.
6 . Пелюшки (на вимогу пологового будинку).
7 . Чепчики – 2 штуки.
8 . Дитячі ножиці (малюк народжується з великим манікюром найчастіше).
9. Вологі серветки.
 
Повзунки й пустушки – на ваш розсуд, зазвичай новонароджених сповивають і дають груди. Це найнеобхідніше, що потрібно мамі і малюкові в пологовому будинку, багато пунктів все ж має сенс уточнити у своєму пологовому будинку, так як існують місцеві закони і вимоги. Фотоапарат, камеру брати не слід, зараз ці функції є в телефоні, а злодійство, на жаль, ніхто не відміняв.
 
Можете взяти з собою книгу – якщо дитина спокійна встигнете почитати, а краще вам більше відпочивати, все важке ще попереду. Найголовніше, не забудьте залишити новоспеченому татові ваш «конверт» на виписку (туди ж покладіть косметичку) і сто раз повторіть, де він лежить, інакше поїдете додому в нічній сорочці і халаті. Легких вам пологів!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.