Що потрібно знати про банківські кредити!

У попередній статті “Кредитна карта: за і проти”, ви дізналися, що не так уже й поганий банківський кредит, і з нього навіть можна отримати вигоду, але нагадаю, що для цього, потрібно непогано розбиратися у фінансах. Сьогодні я розповім вам які підводні камені приховують в собі банківські кредити, або простіше кажучи, як банки обманюють людей!

Комісії. Якщо відсотки по кредиту дуже маленькі, значить в ньому закладена комісія. Комісія може бути за що завгодно, наприклад за зняття готівки, за видачу кредиту, за користування рахунком і т.п. Зазвичай банківські співробітники замовчують про ці комісії, так що дуже уважно читайте договір, особливо те що написано дрібним шрифтом.

Непогашений кредит. Після погашення кредиту, обов’язково вимагайте в банку, довідку про те що ваш кредит погашений. Деякі банки, при оплаті за кредитом не говорять точну суму, ви собі спокійно думаєте, що ваш кредит погашений, а на вас нараховую штрафи і пеню.

Повторне погашення кредиту. Також обов’язково зберігайте всі чеки і квитанції про погашення боргу. Оскільки без них банк вільно в суді зможе вимагати у вас знову погашати борг, який ви вже оплатили. Так може трапитися якщо сталася помилка в банківській програмі, або банк хоче вас просто напросто кинути, буває й таке.

Пільговий період. Дуже часто банки дають пільгові періоди, в які відсотки по кредиту не нараховуються, але тут є хитрість. Наприклад пільговий період 30 днів. Але рахується він з початку місяця. Приміром ви зняли гроші з кредитки 21 числа, значить ваш пільговий період всього 9 днів до кінця місяця.

Кредитні карти. Банківські співробітники, намагаються видати кредитки, практично всім клієнтам банку, навіть якщо це пенсіонер, який не вміє нею користуватися. Вони розповідають що все безкоштовно, якщо не треба нехай просто лежить. А потім опинятися що ви повинні платити за смс обслуговування, або перші три місяці обслуговування безкоштовні, а далі потрібно платити. І знімають з вашої кредитної картки гроші на це обслуговування. Ви природно ні сном ні духом, а потім пеня за несвоєчасну оплату, штрафи і ви на гачку!

Головне дуже уважно читайте, і перечитуйте договір, якщо погано розбираєтеся в фінансовій та юридичній справі, запросіть знайомих або родичів, які в цьому розуміються, що б вони могли вам допомогти зрозуміти всі тонкощі і умови вашого кредиту.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: