Що потрібно знати про кредити?

У нашому суспільстві, дуже багато фінансово непідкованих людей, які погоджуються на кредит, який нав’язує їм банк, абсолютно не розглядаючи інші варіанти, тим більше якщо їм здається що там незрозумілі умови. А він насправді міг би бути набагато вигідніше ніж той який порадив банківський співробітник. Тому потрібно знати, декілька правил або фінансових законів про те як краще взяти кредит у банку.

1. Якщо є можливість то кредит краще не брати. Особливо це стосується споживчих кредитів, звичайно у всьому є винятки. Але в будь-якому випадки кредити, це зайві витрати, банки не буде працювати собі в збиток, а значить вони будуть заробляти на вас, а заробити могли б ви, на собі. Ось така проста арифметика.

2. Чим менше документів – тим дорожче кредит. Така реальність, зараз розвелося багато фінансових установ, та й банків, які дають кредити без першого внеску, без довідки про доходи і т.п. В такій установі ви заплатите набагато більше, ніж у нормальному солідному банку, в якому з вас зажадають ряд документів для отримання кредиту. Так що дуже серйозно підійдіть до вибору банку, а в інші установи я б не радив вам звертатися, хіба що вам відмовили в ряді банків.    

3. Вивчіть всі умови кредиту. Якщо самі слабкі у фінансовій справі, покличте знайомого, проконсультуйтеся з колегами. Вивчіть договір по крупицях, адже банки люблять давати кредити під маленькі відсотки, але включати комісії, плату за обслуговування рахунку, страховку і т.п. Так само зверніть увагу на умову дострокового погашення, штрафні санкції, пеню. Загалом вивчіть договір від скоринки до скоринки, особливу увагу приділіть дрібному шрифту.  

У будь-якому випадки моя порада відмовитися від кредиту, якщо він не життєво необхідний. Все ж якщо ви зважилися на кредит виберіть кілька надійних банків і дізнайтеся в кожному умови які вони можуть вам запропонувати. І вже потім робіть вибір на користь того чи іншого.  

Ще одна порада, коли будете дізнаватися інформацію, не вірте буклетам та інформації в інтернеті, краще сходіть до консультанта і дізнайтеся все з перших вуст, а краще попросіть копію договору за яким банк може запропонувати вам кредит.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: