Що повинен мати кожен водій у своєму автомобілі?

Як часто багато водіїв засмучуються у разі аварійної або будь-який інший неприємної ситуації на дорозі, що не прихопили з собою саме ту річ, яка могла б їм допомогти. Тепер можете не турбуватися, тому що ми розповімо Вам, що повинен мати кожен водій у своєму автомобілі.
 
Що включає багажник будь-якого автомобіля?
 
Сумніваємося в тому, що є люди, які не знають, що обов’язковими складовими будь-якого багажника є вогнегасник, аптечка і знак аварійної зупинки. Але зайвий раз нагадати про це не завадить. В іншому випадку при зустрічі з автоінспектором Вам випишуть серйозний штраф з широкою посмішкою на обличчі.
 
Також здоровий глузд не дозволяє нам обходитися в багажнику без запасного колеса, балонного ключа і домкрата. Якщо ці предмети відсутні у Вашому автомобілі, Ви не зможете поміняти колесо. Доведеться просити попутників брати автомобіль на буксир, щоб довести його до найближчого шиномонтажу.
 
Для невеликих проблем, пов’язаних з конструкцією автомобіля, багажник можна оснастити солідним набором гайкових ключів. До них же додайте молоток, плоскогубці, викрутку і т.п. З дрібних запасних частин завжди зберігайте в тому ж багажнику лампочки, запобіжники і т.п.
 
Буксирувальний трос – іноді це просто палочка-виручалочка при аварії, пов’язаної з нерухомістю автомобіля. Як правило, це поломка двигуна, трансмісії або інших не менш важливих складових будь-якого автомобіля. Не обов’язково купувати сталевий трос, міцний синтетичний матеріал нітрохи не гірший. Насос і манометр теж ніхто не відміняв. Вони також є постійними супутниками будь-якого водія і його автомобіля. Манометр допоможе налаштувати тиск в шинах при сильній зміні температури навколишнього середовища. А насос, в свою чергу, врятує Вас у разі відсутності запасного колеса, накачавши спущене, щоб доїхати до найближчої СТО.

Що включає салон будь-якого автомобіля?
 
На випадок термінового миття рук або лиця (не рахуючи втамування спраги) в салоні автомобіля має сенс зберігати пляшку води. На додаток знайдіть місце і для серветок. Невелика подушка також може виручити під час тривалої поїздки, якщо потрібно переночувати в дорозі.
 
Вже, напевно, всі знають про те, що для маленьких дітей законодавством передбачено мати в салоні кожного автомобіля крісло для дитини. Але не всі дбають про іграшки, якими дитина любить грати . Тому прихопіть в дорогу з дитиною кілька його улюблених іграшок, щоб малюк не нудьгував.
 
Наступна інформація спеціально для водіїв жіночої статі. Якщо Ви просто не можете без тонких довгих шпильок або каблуків, тоді Вам просто необхідно зберігати в салоні Вашого автомобіля змінне взуття – легкі кросівки або сандалі (зимовий варіант – теплі кросівки або маленькі чоботи).
 
Ну а в нашому улюбленому бардачку що тільки не знаходилося. Саме затребуване – це карта, ліхтарик з батарейками, зарядка для телефону, окуляри, ліки і багато інших дрібниць, без чого можуть бути великі проблеми. У дверній кишені будь-якого автомобіля ідеально поміщаються щітки, рукавички та інші предмети.
 
Для того щоб Ваш улюблений автомобіль завжди добре виглядав зсередини, намагайтеся зробити так, щоб всі речі зберігалися у відведених їм місцях і не показувалися на загальному плані. 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: