Що приманює комарів?

Для того, щоб розуміти кого виберуть ці маленькі кровопивці в якості своєї жертви, необхідно знати про їх уподобання.

Основне, що треба пам’ятати про комарів – при виборі своєї жертви вони звертають увагу на фізіологічні характеристики людини та її запах.

Природно не всі люди в очах кровосисних однакові. Давай розберемося, хто найсмачніший і кого кусають комарі?

Вік.

Звичайно, комарі не дивляться в паспорт, але вони чудово відчувають молодих здорових людей, так як кров у них поживніша і здоровіша. Наприклад, люди з низьким рівнем гемоглобіну не представляють для цих вампірів ніякого інтересу. А дітей, навпаки, комарі дуже люблять.

Читайте також: Яку групу крові найбільше люблять комарі?

Температура.

Якщо ви активно займаєтесь спортом в лісі, твоя температура тіла трохи зростає і ти стаєш легкою мішенню для комарів. Якщо ви зупиняєтесь в лісі на невеликий відпочинок під час пробіжки або велопрогулянки – користуйтеся народними засобами від комарів.

Запах.

Комарі дуже добре вловлюють запах людського поту і його компонентів. Тому для лісової прогулянки краще вибирати чистий свіжий одяг, так як частинки поту – один з основних факторів, що привертають кровопивців.

Існує думка, що комарі люблять запах бананів. Перед походом в ліс не вживайте бананів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: