Що робити, якщо банкомат видав менше грошей?

Якщо ви зробили запит на зняття певної суми, а отримали менше або не отримали нічого.

 
Швидше за все, в терміналі просто закінчилася готівка. У цьому випадку не варто турбуватися, а краще пошукати інший термінал, розрахуватися карткою в магазині або зняти потрібну суму в банку. Невиплачена різниця нікуди не зникне,а в чеку буде вказано ту суму, яку ви в дійсності отримали на руки. Якщо ж термінал недодав грошей через поломку або збій в роботі (наприклад, помилки припустилися при «заправці»апарату), можна оспорити загублену суму.
 
Обов’язково заберіть виданий чек і зателефонуйте господареві банкомату за вказаною на ньому телефоном. <="mso-ansi-language: UK;"> Вас попросять прийти, написати заяву,зроблять копію чека і повернуть гроші. Правда, процедура повернення може зайняти до двох місяців (в середньому 30-45 днів), оскільки пов’язана з розслідуванням інциденту і дотриманням встановлених формальностей.
 
А ось відключення енергії клієнт може не побоюватися – ризик мінімальний. Сьогодні всі банкомати оснащені системою безперебійного живлення,і мінімум три дні можуть працювати автономно.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: