Що робити, якщо немає можливості платити по кредиту?

На жаль, стабільністю наша країна ніколи не блищала, та й в найближчі час, думаю блищати не буде. Тому дуже часто трапляється, що люди беруть кредити, маючи хорошу зарплату, а через пів року опиняються без роботи, або на менш оплачуваній. А кредит не куди не подівся, що ж робити в даній ситуації, коли нічим заплатити за кредит?  

Перше що потрібно було зробити, це мати заначку на такий випадок. Що б ви могли спокійно протриматися кілька місяців. Але оскільки ви читаєте цю статтю, я думаю заначки у вас немає, оскільки вам вже нічим платити за кредит, тоді підемо далі.  

Обов’язково зверніться в банк, поясніть обставина, надайте документи про те що ваші фінансові доходи зменшилися. Є велика ймовірність, що банк піде на поступки, звичайно він не спише вам борг, але платежі на час може зменшити, можливо ви будете платити тільки відсотки, без тіла кредиту. Якщо банк не в яку не їде на поступки, вимагайте, що б менеджер надав вам документ, про те що ви зверталися в банк, з даного питання і вам відмовили. Якщо справа дійде до суду, вам буде легше, оскільки ви хотіли вирішити питання не ущемивши нікого.  

Також можна звернутися в інший банк, який погодитися, викупити ваш кредит, або надати новий, для того що б ви погасили існуючий. Природно умови нового кредиту, повинні бути для вас більш вигідними, хоча б на деякий час, поки налагодитися фінансова ситуація.  

Також можна оформити кредитну карту, зазвичай її отримання не займає багато часу, так місяць, другий простягнути можна.  

Найнадійніший варіант, звернутися до родичів і друзів, що б позичити грошей на кілька місяці.  

Наші поради, допоможуть вам вирішити проблему на деякий період, від кредиту ви все одно нікуди не дінетесь і вам доведеться оплатити свій борг, хіба що ви вирішите віддати заставне майно, наприклад, якщо кредит був на покупку машини.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: