Безперечно про жіночу любов до різноманітної взуття можна складати легенди – практично кожна представниця прекрасної статі просто обожнює нову взувачку, причому бажано в по можливості більшій кількості.

Ось тільки дуже часто трапляється так, що новенька, щойно придбана пара взуття, яка здавалася такою привабливою і дуже-дуже зручною під час примірок в магазині, починає тиснути і натирати ноги. Що ж робити в такому випадку і як можна виправити дану ситуацію ?!

Отже, розтягнути нове взуття, що натирає ноги, можна кількома простими способами, наприклад, за допомогою льоду (а точніше води і морозильної камери): необхідно знайти щільний, що не пропускає воду поліетиленовий пакет, заповнити його приблизно на чверть водою, помістити в вузькі туфлі і поставити їх в морозилку, ну а коли вода в пакеті перетворитися на лід, взуття потрібно дістати і не деякий час залишити при кімнатній температурі, а після вийняти пакет і дати взуттю просохнути.

Крім цього розносити нове взуття можна і просто походивши в ньому кілька годин по кімнаті, надівши при цьому на ногу мокрий носок, а ще можна побризкати його зсередини спиртовим розчином для миття скла і походити у взутті, одягнувши товстий теплий носок.

Занадто жорсткий і натираючий мозолі задник взуття потрібно розім’яти руками або ж акуратно постукати по ньому молотком, також взуття в цих місцях можна обробити милом, або ж восковою або ж парафіновою свічкою, правда подібну процедуру доведеться проводити регулярно.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.