Що робити, якщо завис планшет?

Багато власників планшетів стикалися з нестабільною роботою своїх гаджетів. Найчастіше це пов’язано з неправильною роботою операційної системи і встановлених програм. Один з найважчих збоїв – це повне зависання планшета, коли він перестає реагувати на будь-які маніпуляції . На щастя, існує декілька способів виходу з такої ситуації.

Перше, що потрібно зробити, при зависанні планшета – спробувати його перезавантажити. Для цього необхідно затиснути кнопку вимикання на 10-15 секунд. Через 2-3 хвилини можна знову включити гаджет. Даний спосіб допомагає в найпростіших випадках.

Якщо на планшеті є кнопка «Reset», то можна натиснути на неї. Дану кнопку буває досить важко знайти, оскільки вона дуже маленька, і прихована в невеликому поглибленні. Натиснути на неї можна тільки за допомогою тонкого предмета, такого як голка. Щоб дізнатися точно, чи є на вашому планшеті дана кнопка, вивчіть керівництво щодо його використання.

Якщо комп’ютер вимкнено і він не хоче включатися, можна витягти з нього на час всі аксесуари, такі як SIM- карта, карта пам’яті і акумулятор. Через 3-5 хвилин після вилучення їх можна повернути на місце. Потім слід знову спробувати включити планшет.

Якщо нічого з перерахованого вище не допомагає, можна зробити спробу зробити Hard Reset (“жорстке” перезавантаження) планшета. Дана операція дозволяє позбутися від нестабільної роботи пристрою, тому вона може допомогти при постійних зависаннях гаджета.

Щоб зробити Hard Reset планшета з операційною системою Android, необхідно на вимкненому пристрої затиснути кнопку включення і кнопку збільшення гучності.

Через кілька секунд перед вами з’явиться меню настройки, в якому необхідно вибрати пункт Settings, далі Format Settings і Reset Android.

Після виконання описаних вище дій запуститься процес «жорсткого» перезавантаження. Коли він закінчиться, планшет знову працюватиме як новий, без збоїв і зависань.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: