Що таке целюліт і як з ним боротися?

Літо! Найбільше радіють цій порі року дівчата з хорошою фігурою, які працювали над собою цілий рік і не соромляться показати гарне тіло. А ви б хотіли бути в числі таких дівчат? Думаю, так. Головною проблемою, навіть дуже струнких дівчат, є целюліт, який зрадницьки стирчить з-під тонкого одягу.

Що таке целюліт?

Під целюлітом розуміють нерівномірний розподіл жирової тканини, порушення мікроциркуляції і лімфатичного відтоку. Виділяють наступні етапи розвитку целюліту:

– Застій рідини;

– Потовщення і затвердіння волокон колагену, шкіра стає менш еластичною;

– Становлення «апельсинової шкірки»; 

– Кількість вузликів збільшується, шкірка стає більш помітною.

Причини появи целюліту

Природно, що появі целюліту сприяє безліч причин. Адже просто так він не з’явиться. Розглянемо ці причини Основною причиною його появи є відсутність правильного харчування. Ви можете дозволити собі з’їсти смажене, здобні булочки, запити це все газованою водою, і піти спокійно лягти спати? Тоді не дивуйтеся своїм обвислим боків і апельсинової кірці на попі. Ви можете подумати, що є дівчата, які їдять все і не поправляються, ходять з ідеальною фігурою. Але таких немає! Такими можуть бути зовсім молоді дівчата до заміжжя. Тільки у них виходить поїсти шматок торта, лягти спати і прокинутися без наслідків. І то, не всім незаміжнім дівчатам так везе. А після появи дитини, якщо виключити тренажерний зал, вправи від целюліту і правильне харчування, то «апельсинова кірка» в області попи практично гарантована. Якщо часу на зал немає, займайтеся вдома і харчуйтеся правильно.

Друга причина – ваші улюблені дієти, яких ви дотримуєтеся три дні, нічого не їсте, а потім кидаєте і наїдаєтеся до втрати пульсу! Адже це великий стрес для ваших внутрішніх органів. Спочатку звиклі до більшої кількості їжі органи істотно недоотримують свої калорії, а як тільки вони звикають до меншого раціону, ви їх завантажуєте за старою схемою. Так з собою коханою чинити не можна! Худніть поступово, так само як і повніли. Повніли ви не за один день, от і схуднути швидко не вийде. Вибирайте такі дієти, які ви подужаєте і не кинете через кілька днів.

Погані звички, такі як куріння і вживання спиртних напоїв, також згубно впливає на вашу красу. Ви просто власноруч приймаєте те, що забирає вашу привабливість, міняє колір вашої шкіри і зубів. Не дивуйтеся потім, що результат такого байдужого ставлення до себе – у наявності. І на попі.

Як позбутися целюліту

Боротися необхідно трьома способами, застосовуючи їх одночасно:

Правильне харчування. Нікуди вам не дітися від цього. Почніть вже правильно харчуватися, це не так складно як здається. До того ж це не тільки дозволить позбутися целюліту, мати хорошу підтягнуту фігуру, але і збереже здоров’я вашого організму. Пийте багато води. Краще привчити себе до зеленого чаю, який сприяє травленню і хорошому обміну речовин.

Антицелюлітні масажі. Масаж можна робити в салонах краси і вдома. Виробники пропонують велику кількість різноманітних антицелюлітних кремів, скрабів, солей, мазей, масок. Підберіть під ваш тип шкіри засіб і почніть регулярно користуватися ним. Також необхідно придбати щітки масажні та мочалки з твердим покриттям. Крім масажів з використанням масажних кремів і щіток, необхідно постійно використовувати скраби для тіла. Коли приймаєте душ візьміть мочалку з твердим покриттям і скраб, нанесіть скраб на проблемні ділянки і круговими рухами тріть. Це допоможе позбутися від нерівностей, і шкіра стане дуже гладкою і ніжною. Також можна втирати різні масла в шкіру і виконувати кругові рухи спеціальним приладом, що продається в будь-якій аптеці. Масаж і вправи не тільки врятують від целюліту на ногах, але і зроблять вас стрункішою. До того ж це вельми приємне заняття, до якого можна підключити другу половинку. Приймайте частіше гарячі ванни, і, після того як розпарити шкіру, починайте інтенсивно масажувати.

Вправи від целюліту. Без цього методу, корисність перших двох методів зводиться до мінімуму. Правильне харчування допоможе лише не додавати нерівності до існуючих, але знищити існуючі проблеми не зможе. Масаж дозволяє позбавитися від нерівностей, але цей спосіб не настільки ефективний як вправи проти целюліту.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: