Що таке гіпноз?

Загальновідомо, що мозок людини складається з правої несвідомої і лівої свідомо півкуль. Так як ліва півкуля мозку відповідає за розуміння навколишньої дійсності за допомогою органів почуттів, то людина, як правило, більше покладається на нього. Гіпноз – це свого роду вплив на свідомість людини за допомогою монотонних подразників. У момент цих впливів людина перестає сприймати навколишнє середовище через свої органи, і мозок припиняє обробляти інформацію, яка надходить із зовні. Людина занурюється в гіпнотичний транс, і тепер він сприймає будь-яку інформацію на підсвідомості, не контролюючи її і не аналізуючи.
 
Ще не так давно фахівці вважали гіпноз – станом сну, але насправді транс – це активний внутрішній стан, незважаючи на зовнішню загальмованість людини. У правій півкулі, яка вважається несвідомою, приховані великі можливості, тому гіпноз дуже швидко досягає мети.
 
Тільки людина з навичками володіння гіпнозом може увійти в гіпнотичний стан. При самостійному вивченні техніки можливе створення трансу і управління ним. Для цього потрібно вивчити послідовність дій для введення людини в транс і для виведення з нього.

Навчитися гіпнозу в принципі може кожна людина. Зазвичай всі експерименти з гіпнотичним станом обумовлені в першу чергу бажанням людини відкрити можливості свого мозку і підсвідомості. Гіпноз дає можливість увійти в стан певної релаксації, і тим самим вирішує деякі психологічні проблеми або знімає перенапруження мозку. Але є одна небезпека в навчанні гіпнозу самостійно: увійшовши в транс, вийти з нього самому досить складно, і може знадобитися допомога фахівця.
 
В принципі, можливості гіпнозу безмежні і тільки ваша фантазія знає, де її межа. З легкістю маніпулюючи чужим мозком, можна за короткий термін втілити в реальності всі свої, здавалося б, нездійсненні бажання. Навчившись гіпнозу можна робити, що завгодно, наприклад:
 

  • Ніхто ніколи не буде з вами сперечатися і сумніватися у вашій правоті.
  • Людина протилежної статі ніколи не засумнівається, що краще вас йому не знайти.
  • Вас не зможуть образити.
  • Вам не зможуть відмовити.
  • Люди допоможуть вам досягти бажаного.

Існує два типи гіпнозу: відкритий, коли людина приходить до фахівця і впадає в транс, і прихований, коли на людину впливають не за його волі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: