Що таке кемпінг?

Кемпінг (англ. camping – проживання в таборі) – територія для відпочинку туристів, яка має місця для стоянки автомобілів, будинків на колесах і установки наметів. Можливе оснащення кемпінгу легкими будиночками для проживання. Зазвичай на території табору є туалет, душ, резервуар з питною водою.

Сучасні кемпінги – це невеликі містечка з магазинами, їдальнями та кафе, танцювальними майданчиками, медпунктами, автомийками, естакадами для огляду та дрібного ремонту автомобілів.

В даний час кемпінг – це не тільки табір. Так називають вид туризму, який вибирають люди, яким не так вже й важлива комфортабельність відпочинку. Головне – близькість до природи і наявність живого спілкування.

Любителі цього виду відпочинку свідомо позбавляються зручностей, оточуючих їх у повсякденному житті. Іноді це люди, об’єднані одним захопленням, вони попередньо обумовлюють місце і час спільного відпочинок на природі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: