Що таке контекстна реклама!

Контекстна реклама заснована на залученні на ваш сайт цільових відвідувачів, реклама у вигляді текстових блоків рекламованого сайту з’являється в пошукових системах при введенні в пошукову форму заданих ключових сліі або словосполучень, а також на тематичних сайтах-партнерах, що беруть участь в цій системі. І що найважливіше, рекламодавець платить за фактичний перехід зацівалнених його рекламою відвідувача на свій сайт.
 
Найбільш відомими системами в області контекстної реклами є Яндекс-Директ, Бігун і Google Adwords. Ви можете помітити, що при введенні в пошукову форму Яндекса слова або словосполучення праворуч від сторінки результатів пошуку (іноді й над результатами пошуку!). В більшості випадків з’являється реклама тематично близьких сайтів у вигляді текстових блоків. Ця реклама з’являється при введенні певних ключових слів або словосполучень, заданих рекламодавцем . Ця ж реклама від Яндекс-Директа з’являється і на тематично близьких сайтах-партнерів, що беруть участь в рекламній мережі Яндекс-Директа.
 
Контекстна реклама від Бігуна заснована на появі текстового блоку рекламованого сайту в пошукових системах Апорт і Рамблер над результатами пошуку, а також на сайтах-партнерах, що беруть участь в даній партнерській програмі.
 
І нарешті, третя з відомих, великих систем, можливо навіть найкраща Google Adwords. Скористатися цією системою рекламодавці отримають цільову аудиторію на свій сайт з пошукової системи Google, так само як і з сайтів-партнерів, що беруть участь в партнерській програмі Google Adsense від цього пошуковика.

Переваги контекстної реклами
 
Система буде показувати рекламу вашого сайту незалежно від збоїв у роботі пошукової системи і зміни її алгоритму, що відповідає за позиції сайту в результатах пошуку, до того моменту, поки внесення рекламодавцем грошові кошти не вичерпаються на його рахунку. Виняток не робиться і для “забаненних” (виключених з індексу пошукової системи за пошуковий спам) сайтів.
 
Недоліки
 
Оскільки оплата стягується при кожному переході на сайт рекламодавця, то недоброзичливці конкуренти можуть навмисно виробляти штучні кліки по текстовій рекламі з метою “напаскудити” рекламодавцеві, щоб внесені ним кошти пропали вхолосту. А ціна за кожен клік визначається конкурентністю і може складати і один цент і десять доларів.
 
Хоча в таких випадках і передбачений “багатоступеневий захист” від недобросовісних кліків, проте ніщо не зможе перешкодити недоброзичливцю зробити зайвих один-два кліка під виглядом зацікавленого відвідувача.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: