Що таке логістика?

Логістика є комплексом чітко організованих послуг, що дозволяють благополучно здійснювати транспортні перевезення. Сюди входять забезпечення доставки товарів в основні роздрібних торговельних мереж, перевезення товарів усередині країни та за її межами, форвардного, митно-брокерських послуг, відповідальне зберігання.
 
Давно помічено, що після проходження сфери економічного обігу вартість товару дуже значно збільшується відносно його первісної вартості.
 
Ось чому оптимізація таких процесів, як транспортування об’єктів, складання і утримання запасів, забезпечення і дистрибуція, сприяє отриманню підвищеного прибутку.
 
Яким чином це виходить? Зниження рівня витрат і зростання обсягів продажів відбувається за рахунок встановлення більш адекватної для споживача вартості продукції в порівнянні з фірмами-конкурентами.

Однак коли компанія самостійно займається логістикою, великий ризик появи непередбачених витрат і втрат.
 
Наприклад, фірма забезпечує доставку товару в якесь інше місто. І в тому випадку, якщо навіть товар доставлений в хорошому стані, пломба на вантажівці не зірвати, але декількох коробок недорахувалися, то фірма зобов’язана відшкодувати покупцеві вартість зниклого вантажу.
 
Тому кожен керуючий солідної фірми повинен вміти грамотно оцінювати всі ризики, і вже тим більше знати, що таке логістика.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: