Що таке заздрість?

Що ж таке заздрість? Заздрість виникає в той момент, коли ми себе порівнюємо з ким-небудь. Відбувається порівняння себе й іншої людини, і ми починаємо відчувати себе обділеними, негідними, недостатньо хорошими. І при цьому забуваємо, що ми абсолютно унікальні і неповторні.

Немає іншої такої ж людини, як ми. Ми приходимо в цей світ зі своїм завданням, і весь наш життєвий шлях – це тільки наш шлях. Ми не можемо і не повинні бути такими, як усі. Ми не повинні хотіти того, що подобатися всім. Виходить, що випробовуючи заздрість і порівнюючи себе з іншими людьми, ми відкидаємо свою унікальність, свою Божественну суть. Ми починаємо як платівку прокручувати в голові думка про те, що я чогось не можу, чогось не вмію, чогось не маю, значить я не такий, не вартий, не правильний, дурний, не гарний, товстий і т .п.

Тому заздрість відноситься до одного з семи смертних гріхів. Це почуття відбирає у нас життєву енергію, ми починаємо думати погано про себе і про ту людину, якій позаздрили. Заздрість змушує нас бажати зла іншій людині, щоб він не був таким щасливим і не заподіював нам страждання своїми успіхами.

Заздрість народжує страхи. Деякі люди боятися бути успішними тому, що можуть втратити друзів, які почнуть їм заздрити. Жінка може боятися бути привабливою, бо подруги і інші жінки стануть заздрити її красі і бажати зла. Можна наводити безліч прикладів того, як заздрість отруює нам життя. Але я хочу розповісти, як краще впоратися з цим почуттям і як не заздрити іншим.

Що потрібно зробити, щоб згладити енергетичні наслідки того, що хтось може позаздрити вам? Якщо ви помітили з боку заздрісний погляд іншої людини (наприклад, ви зрозуміли, що вона заздрить тому який у вас одяг), подумки уявіть собі, цю людину одягнену в одяг дорожче і красивіше вашого, уявіть, що ця людина щаслива і радісна, пошліть їй подумки подарунок і вашу любов. І ви помітите, що у вас в душі пропаде страх від того, що вам позаздрили і страх того, що може статися щось погане.

У разі ж, якщо ви самі комусь позаздрили, тут же скажіть собі: «відміняються, відміняється, відміняю». І замість цього: «Я теж так зможу! У мене все це буде найближчим часом! » Подумки пошліть енергію на ваші бажання і цілі. В результаті енергія прбавиться як у вас, так і у тієї людини, якій ви спочатку позаздрили.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: