Що заважає розбагатіти?

Всупереч невірству багатьох, розбагатіти може кожен з нас. Головне, прибрати з голови неправильні думки і «налаштування», які розділяють нас і наше можливе фінансове благополуччя.

 
Відсутність мети. Потрібно хоча б приблизно визначитися, заради чого ви прагнете до грошей. Адже мільйонерами просто з бажання купити нове платтячко не стають.Подумайте гарненько – можливо, ви хочете заробити певну суму на перспективу,заради того, щоб потім відкрити власну справу. Або ж вас цікавлять нюанси більш«побутового» характеру: капітальний ремонт в квартирі (або взагалі нова квартира), покупка машини, якісь дуже дорогі і далекі подорож і т.п.
 
Головне, приблизно змалювати собі мету і поставити певні терміни – це теж дуже важливо. Краще трохи запізнитися з термінами, ніж просто не встановлювати їх, тим самим, навіть не психологічному рівні, відтягуючи грошове благополуччя.
 
Робота на репутацію. Одне із самих безглуздих занять. Якщо ви хочете розбагатіти виключно для того, щоб справити на когось враження, то 99%, що у вас нічого не вийде. Це, до речі, стосується абсолютно будь-яких сфер життя. Якщо ваші старання є роботою на публіку, то вони навряд чи до чогось приведуть. Ви будете витрачати більше сил (зокрема, моральних) на свій «сценічний» образ,відволікаючись від того, що вам реально потрібно робити.
 
Шкідливі звички. Це може бути і любов до алкоголю, і куріння, і азартні ігри.Все це руйнує людей, приводячи в хаос їхній психологічний і матеріальний стан.На куріння ми просто витрачаємо занадто багато грошей, досить підрахувати суму,витрачену за рік на покупку сигарет. А ось алкоголь та ігри руйнують людей просто зсередини, дуже часто опускаючи їх на найнижчу соціальну сходинку.
 
Але навіть якщо не говорити про запущених випадках, то алкоголь і сигарети в будь-якому випадку розоряють нас на пристойні суми. І часом, вже після, доводиться окремо «доплачувати» за ті біди зі здоров’ям, які ці шкідливі звички нам доставляють.
 
Жага швидких грошей. На шляху до багатства дуже важливо терпіння. Якщо ви будете вважати, що гроші повинні різко впасти до вас на голову, ви нічого не зможете досягти. Бувають, звичайно, випадки з великим виграшем в лотерею або спадщиною,але таке частіше можна побачити у фільмах. Швидкі гроші в реальному житті можна скоріше віднести до категорії приємних винятків.
 
Страх ризику. Бути акуратним і бережливим це, безумовно, непогано, але і впадати в крайності теж абсолютно ні до чого. Не можна зберігати гроші у скриньці в шафі, категорично відмовляючись їх куди-небудь вкладати. Іноді, для того, щоб виграти, потрібно піти на ризик. Іноді потрібно трошки помилятися і втрачати невеликі суми, щоб потім, в результаті, отримати справжній виграш. Хоча бездумно ризикувати теж не варто.Тут, як і скрізь, добра золота середина.
 
Постарайтеся викорінити в собі вищеописані речі, виробляйте цілеспрямованість, впевненість і терпіння, і тоді вас неодмінно чекає успіх.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: