Щоб троянди довго стояли у вазі.

Тема у нас сьогодні буде не зовсім зимова, хоча все ж якесь відношення до новорічних свят вона теж, я думаю, має. Напевно, всі жінки люблять отримувати квіти, будь то який-небудь привід для цього, або зовсім без приводу. Сподіваюся, що і в новорічні свята чоловіки порадують дам красивим букетом з троянд. А щоб знати, яким чином можна зберегти ці троянди якомога довше, радимо Вам прочитати цю статтю до кінця. 
 
Як домогтися, щоб удома троянди довше стояли у вазі і залишалися свіжими?
 
І так, перш ніж Ви поставите троянди в красиву вазу і прикрасите ними інтер’єр Вашої квартири, необхідно буде злегка підрізати їх стебла навскоси – приблизно на три-п’ять сантиметра. Таким чином, у квітки збільшиться корисна поверхню, якою вона вбирає воду. Ту частину стебла, яка буде поміщена в воду, слід очистити від листя і колючок. Зробіть це акуратно.
 
Ставити троянди слід у високу вазу. Така ваза зможе забезпечити хорошу підтримку стеблах і не дасть їм нахилитися під вагою квітки.

Зберегти троянди довше Вам допоможе таблетка аспірину і столова ложка цукру. Ці інгредієнти потрібно буде розмішати в теплій воді (градусів 35-40) прямо у вазі.
 
Квіти у вазі теж вимагають належної уваги і догляду, тому їх слід обприскувати пару раз в день. Важливо також тримати вазу з поміщеними в неї трояндами подалі від протягів.
 
Для кращого збереження, слід міняти квітам воду щодня, а також щодня підрізати стебла.
 
Не слід ставити в цю ж вазу інші квіти – адже для троянд характерна несумісність. Також, не потрібно щоб поряд з вазою знаходилися якісь стиглі фрукти. Вони виділяють етилен, а цей газ вкрай негативно вплине на стан Ваших троянд.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: