Шкідливі властивості волоських горіхів!

Незважаючи на великий перелік корисних властивостей, волоські горіхи дійсно в деяких випадках можуть приносити й шкоду. У першу чергу їх вживання небезпечно для тих, хто має зайву вагу. Волоські горіхи дуже калорійні, тому вони можуть посилити проблему з вагою. Правда, уникнути цього можна вживаючи горіхи в розумних кількостях – близько 30-ти грам в день.

Волоські горіхи – алергени, а значить, можуть нашкодити аллергетикам. У деяких спостерігається непереносимість даного продукту, тому в цьому випадку навіть грам горіхів може нашкодити. Помічено, що волоські горіхи загострюють розвиток екземи та псоріазу, а також коліту. Зловживання горіхами в деяких випадках може привести до запальних процесів в мигдалинах, а також викликати спазми в судинах мозку. 

Крім іншого волоські горіхи можуть заподіяти шкоду в тому випадку, якщо їх неправильно зберігали або обробляли-якими речовинами. Саме тому рекомендується купувати горіхи в шкаралупі. Якщо ж до вас потрапили очищені ядра, то відправте їх на 5 хвилин у гарячу духовку, перш ніж приймати в їжу.

При покупці горіхів перш за все необхідно спробувати смак ядер (дуже важливо, щоб в них була відсутня гіркота) і струсити горіх в руці – його серцевина не повинна видавати звуку. Якщо він є, то волоські горіхи пересохли і вже не такі корисні.

Що стосується вживання горіхів вагітним і годуючим жінкам, то знову-таки важливо пам’ятати про помірність. 3 ядра не принесуть шкоди, а навіть поліпшать розвиток плоду і лактацію (у годуючих), але більшу кількість горіхів може бути небезпечно для малюка.

Волоські горіхи протипоказані при різних захворюваннях підшлункової залози і захворюваннях кишечника в гострій формі. Перш ніж вживати горіхи, потрібно порадитися з лікарем тим, у кого підвищена згортання крові. Також рекомендується не їсти горіхи при головному болю – вони можуть її підсилити і навіть викликати, якщо людина зловживає цим продуктом.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: