Так склалося, що відпустка завжди асоціюється з літнім періодом. Можливо тому, що в цей час найбільш просто забезпечити умови відновлення фізичного і психологічного стану організму в локальному регіоні. Можна вільно відправитися в похід, на риболовлю, зайнятися дачними справами.

А що робити, якщо відпустка оформлена взимку, а лижі, ковзани і підлідний клев не цікавить. Хочеться провести його так, як товариші по службі, яким пощастило з цим заходом влітку. Хочеться позасмагати, попірнати, поїсти екзотичних фруктів. Вибір для сучасної людини є – Шрі-Ланка.

Що стосується клімату, то саме в нашу зиму на цьому острові мало дощів, а температура води мало відрізняється від температури повітря. Рідко вона опускається нижче 25-30 градусів. Влаштувати собі літній рай серед зими дуже просто – дотримати формальності і купити авіаквиток.

Що хорошого на Шрі-Ланці

Перше, що привертає в виборі Шрі-Ланки для відпочинку – це порожній чемодан взимку. Якщо до аеропорту добиратися на особистому транспорті або таксі, то теплих речей у вигляді об’ємної шуби точно не знадобитися. Досить подбати, щоб при поверненні з літа можна було комфортно дістатися до квартири.

Любителі чаю тільки тут можуть по-справжньому насолодитися цим благотворним напоєм. Може не всім відомо, але Шрі-Ланка – колишній Цейлон.

Підводні подорожі і дивовижні пляжі, наявність історичних шедеврів буддистської культури перетворять перебування в цій країні в незабутню швидкоплинну подія.

Що на Шрі-Ланці може не сподобатися

Якщо візові процедури і вартість путівки в Шрі-Ланку не особливо відрізняються від аналогічних заходів в інші країни, то певні національні незручності все ж присутні:

1) Велика відстань і час на дорогу. З аеропорту теж не просто дістатися до готелю, оскільки дороги вузькі і присутні постійні пробки;

2) Туристичний бізнес відмінно розвинений, але культура обслуговування бажає кращого. Іноді доведеться простежити, щоб ліжко не попалося з категорії було у вжитку;

3) Особливості клімату вимагають постійної підтримки гігієнічних правил, а нашестя комах і навіть мавп створюють певні незручності;

4) Не завжди на достатньому рівні організовані телекомунікації, особливо доступ в безпровідний Інтернет.

Цікаві особливості на Шрі-Ланці

  • У цю країну не їздять зі своїм чаєм. Шрі-Ланка є світовим лідером в експорті цього продукту.
  • Населення висловлює подяку посмішкою.
  • Жінки туристи повинні знати, що багато посмішок сприймається, як флірт.
  • Доходи населення одні з найбільших в Південній Азії і складають 1990 доларів США.
  • Чоловіки в середньому живуть 73 роки, а жінки – 77. Дуже високий показник для країн, що розвиваються.
  • Піднята рука з кулаком і випрямленою вказівним пальцем символізує те ж саме, що наш жест “з середнім пальцем”.
  • В храмі Зуба Будди, розташованого в Канді знаходиться головна святиня буддистів – зуб Будди.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.