Сімейний бюджет.

Навіть при маленькому сімейному бюджеті ви з легкістю зможете зібрати собі маленьке багатство. Для цього вам необхідно правильно розподіляти свій власний бюджет.    

Почнемо з доходів.  

Свій основний дохід необхідно розділити за кількома статтями:  

– Витрати по комунальним платежам (квартплата і багато іншого)  

– Витрати на необхідні покупки (одяг, продукти)  

– Витрати на вимушені покупки (стратегічний запас)    

Так людина здатна жити на одну і ту ж суму на місяць. Зі збільшенням доходів, доведено, що відбувається збільшення потреб. Потреби можуть зрости як в якості життя, так і в глобальних прагненнях. Це можуть бути модні гаджети, новомодні бутики, дорогий і якісний відпочинок. Також не варто забувати і про свята.

І тут виникає питання в роз’ятрені пріоритетів. Що найважливіше на даному етапі. Трата грошей постійна в нашому житті. Гроші витікають постійно.  

Якщо для людини важливіше моментні задоволення, то питання про глобальні накопиченнях встає на задній фон. Накопичення можна робити на глобальні цілі. Такими можуть бути – автомобіль, квартира, дача, довгоочікуваний відпочинок. Ставлячи мету необхідно чітко розуміти яка кількість часу вам може знадобитися на її реалізацію. Довгобуди, і проекти потребують більшої кількості часу. Звичайно, не приносять моментального задоволення. Так людина не бачить, на що вона заощаджує, а мета міфічно далеко і тільки методики само переконання і вольові моменти допоможуть в цьому питанні.

Куди приємніше збирати на відпочинок. Якщо навчити це робити відразу після відпочинку, то мета і приємні відчуття очевидні від цього.    

Є кілька елементарних правил при накопиченнягрошей:  

• Не можна збирати на чорний день, потрібно тільки на позитивне;  

• 10% від місячного доходу повинно відійти в скарбничку;  

• Пошук додаткового доходу повинен бути постійний;  

• Відмова собі в зайвих задоволеннях, допоможе привчити себе до системи заощадження.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: