Сир фета та його користь.

Фета – це традиційний грецький сир, який виробляється з овечого молока. Цікаво, що нещодавно Греція отримала ексклюзивне право на вживання назви “фета”, і тепер так може називатися тільки сир, який виготовляється саме в цій країні.

 

Сир фета виготовляється з сирого молока, а це означає, що в ньому зберігаються багато корисних речовин, які ми не можемо отримати разом з переробленими молочними продуктами. Склад сиру фета дозволяє говорити про його корисність. Хоча б тому, що в цьому продукті міститься багато кальцію. Для порівняння: в 90 грамах цього сиру стільки кальцію, скільки його знаходиться в трьох літрах молока! Також в сирі фета багато білків, молочного цукру і жирів.

 

Калорійність сиру фета відносно невелика, якщо врахувати, що разом з ним ви отримуєте ударну дозу корисних речовин. У 100 грамах продукту міститься близько 290 ккал. Цей сир досить часто включають в себе всілякі дієти для схуднення, завдяки чому організм не відчуває нестачі в поживних речовинах навіть при зміні режиму харчування.

 

До речі, у складі сиру фета знаходяться бактерії, які вбивають такі шкідливі мікроорганізми, як лістерії -вони не тільки викликають розлад шлунку, але також можуть спровокувати викиденьу вагітної жінки.

 

Що приготувати, щоб повною мірою оцінити не тільки смак, але і користь сиру фета? Його часто включають до складу грецького салату, їдять з виноградом,теплим і ароматним хлібом, червоним вином.

 

Сир фета прекрасно зберігається в розсолі протягом декількох днів, і кожен день ви можете готувати на його основі нові і незвичайні страви. Такі,які підкаже ваша фантазія.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: