Сироїдіння: за і проти.

У сучасному світі все більше набуває популярності такий напрям в раціоні, як сироїдіння. Сироїдіння – це вид вегетаріанства, який повністю виключає вживання м’яса в їжу і інших продуктів,які пройшли термічну обробку (тобто такі люди не вживають ні чай, ні суп), але передбачає вживання овочів, фруктів, зелені, хліба з цілісного зерна  без дріжджів та горіхів. 
 
На перший погляд, для середньостатистичної людини, звучить це досить дико. Але що думають ті, хто знаходиться по той бік барикад? Як вважають досвідчені сироїди, такий спосіб життя наближає людину до першовитоків і сонцю, і що в їжі тваринного походження міститься негативна енергія смерті. Звичайно, все звучить це досить абстрактно, але проте, давайте розглянемо всі ті «за» і «проти», які озвучують безпосередньо лікарі.
 
 Почнемо,за традицією, з хороших новин: 
 
– Сироїди вкрай рідко хворіють на рак або мають проблеми з серцем;
 
– Всупереч помилковій думці, при правильно складеному раціоні, сироїди отримують всі необхідні мікроелементи, в тому числі і білок, який міститься в бобових і горіхах; 
 
– Сироїдіння сприяє схудненню; 
 
– Багатьох хвилює те, що це може негативно вплинути на травну систему. Але як стверджують сироїди і лікарі,організм підлаштовується під ту їжу, яку приймає, виробляючи потрібні ферменти; 
 
– При сироїдном способі життя поліпшується шкіра, це вірний шлях при боротьбі,наприклад, з висипом вугрів; 
 
– Сироїдіння є кращим засобом при гемороїі млявості кишечника. 
 
Все звучить досить позитивно, але які ж мінуси цієї «панацеї»? 
 
– Сироїдіння може викликати панкреатит і гастрит (так що, якщо зважитеся, варто проконсультуватися з лікарями); 
 
– Багато продуктів, наприклад, пшениця,містять шкідливі елементи, які видаляються тільки при термообробці; 
 
– Сироїдіння не можна використовувати дітям і людям похилого віку; 
 
– Страви, приготовані з продуктів без термообробки, набагато швидше псуються, тому потрібно бути уважним. 
 
Як бачимо, сироїдіння має свої «плюси» і«мінуси», але варто пам’ятати, що будь-яке втручання в наші внутрішні процеси,а особливо травні, має бути обумовлено з компетентним лікарем. І також ми повинні розуміти те, що перехід на сироїдіння займає достатньо часу, так як людина фізично не зможе відмовитися від звичного свого раціону, навіть при великому бажанні. Тому варто починати з малого: для початку варто просто намагатися їсти здорову їжу і менше вживати м’яса. Навіть невелика зміна в бік здорового способу життя не змусить довго чекати, і дасть свої результати.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: