Скільки часу можна перебувати в лазні, сауні?

Звичайно ж, точний час не можна сказати , оскільки ця справа є суто індивідуальною. Слід тільки прислухатися до своїх власних відчуттів і тілу. Якщо відвідуєте сауну в перший раз, то фахівці рекомендують залишатися там всього кілька хвилин, але це залежатиме від температури.

 
А ось про температуру слід знати заздалегідь – якщо вона буде досягати до 80-ти градусів, тоді можна посидіти п’ять хвилин, ну а якщо дійде до ста градусів тоді не більше трьох хвилин. Коли вийдете з парилки, потрібно трохи часу щоб охолонути і прийняти душ, і тільки після цього можете знову зайти вже на більш тривалий час. Відразу як ви відчуєте, що необхідно зробити перерву , негайно виходьте .

 
У разі якщо людина є повністю здоровим, тоді може сміливо відвідувати сауну так часто, наскільки він забажає. У випадку якщо це робити щодня, тоді необхідно використовувати зволожуючі лосьйони і крему для шкіри, для того щоб вона не пересушити.

Як правильно приймати сауну?
 
Залиште одяг у роздягальні.
 
Прийміть душ, щоб зволожити шкіру і видалити будь-які можливі ароматні запахи.
 
Граничний час перебування в парильні до 15 хвилин.
 
Виходьте з парильні, якщо ви відчуваєш себе незатишно або хочеться спати.

 
Охолодіться, поплаватйте в басейні, прийміть душ.
 
Пийте по 1-2 склянці води (уникай кофеїну).
 
Повторіть сеанс, але не більше 3-х заходів у парильню за один раз.
 
Переконайся, що у вас немає алергії на будь-які ароматичні масла перед їх використанням.
 
Прийміть душ після паріння.

 
Крім того, перед сауною не можна переїдати.  Особи з низьким артеріальним тиском (в сауні знижується артеріальний тиск), а також вагітні жінки не повинні відвідувати сауну. Висока температура може завдати шкоди плоду.  Здатність дітей до переносимості спеки обмежена, оскільки жировий шар їх шкіри тонкий, а система виділення незріла. Діти можуть, однак, приймати сауну цілком безпечно, якщо прийняти до уваги запобіжні заходи.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: