Скільки грошей подарувати на весілля?

Які суми грошей прийнято дарувати на весільне торжество? Це питання хвилює багатьох людей, які планують відвідати даний захід. Щоб відповісти на нього, потрібно трохи логічно поміркувати.
 
Розмір подарункової суми
 
При прийнятті рішення, що стосується подарунковій суми, не слід рівнятися на інших. Потрібно виходити з власного матеріального становища. Гості хоч і гуляють на одному торжестві, але достаток у них може бути абсолютно різним.
 
Розмір презенту в якійсь мірі залежить від ступеня споріднення з молодими. Зрозуміло, що батьки подарують більшу суму грошей, ніж колишні однокурсники. Тому брати з когось приклад не має сенсу.
 
Сусіди, колеги та інші не надто близькі люди можуть розрахувати на розмір грошового подарунка таким чином. Вартість одного банкетного місця множиться на два. Виходить цифра, розумна з одного боку, і не дозволяє червоніти на застіллі, з іншого. У разі скрутного матеріального становища можна виділити приблизну суму грошей за одне банкетне місце.
 

Щоб не було соромно дарувати невелику суму грошей, можна об’єднатися з ким-небудь із знайомих і презентувати спільний, в більшому розмірі, подарунок. Як варіант, можна дарувати не однією купюрою, а кількома.
 
Близькі друзі і подруги можуть розщедритися на одну велику купюру. Це може бути 100 доларів, 100 євро. При бажанні можна подарувати гроші і в більш екзотичній валюті, але з їх розмінюванням у молодих можуть виникнути труднощі. Тому краще зупинитися на вищезазначених. Вже вони точно знадобляться в будь-якій ситуації.
 
Родичі молодят можуть подарувати велику купюру або скільки не шкода. Весілля в ідеалі буває раз у житті, тому скупитися на подарунок для нареченого з нареченою не слід. Більшою мірою це відноситься до братів, сестер, бабусь і іншим близьким рідним.
 
Батьки, які вирішили зробити подарунок своїм дітям на весілля у вигляді грошей, можуть презентувати будь-яку, максимально можливу суму. Багато мам і тата з обох сторін надають матеріальну допомогу в організації свята, тому чекати від них презенту космічного масштабу не зовсім красиво.
 
Найчастіше всього батьки роблять весільні подарунки у вигляді путівок на відпочинок, ключів від квартири, автомобіля і тому подібного.
 
Як піднести грошовий презент
 
Небажано дарувати весільні подарунки в білих поштових конвертах. Краще купити спеціальні конвертики для грошей, схожі на вітальні листівки. На них вже є побажання нареченим, які на застілля потрібно зачитати при врученні. Конверт можна зробити і самостійно, розмістивши на ньому спільне фото молодят. Це може стати несподіваним сюрпризом для пари.
 
Гроші можна подарувати і в красивій коробочці, обв’язаною стрічками. Її можна змайструвати своїми руками або ж купити готову. Один лише вигляд коробочки вже буде викликати фонтан емоцій. Презент можна покласти в м’яку іграшку, наприклад в сумку-кишеньку кенгуру. Можна покласти його в скриньку, засипавши пелюстками троянд. Подібні моменти здатні подарувати додаткові приємні емоції молодим.
 
Якого б розміру не був зроблений матеріальний подарунок нареченим, головне, щоб він йшов від душі. У цей знаменний для пари день важливішим є загальна атмосфера свята.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: