Скільки калорій спалюється при ходьбі?

Як ви думаєте, скільки калорій спалюється при ходьбі? Це питання цікавить жінок, які прагнуть схуднути, не менше, ніж те, що саме треба їсти і в якій кількості, щоб схуднути.

Просто ходьба по асфальту принесе вам втрату всього лише в 200 калорій. Але ця цифра може сильно відрізнятися, все залежить від швидкості і вашої ваги. Чим більше вага, тим більше ви втрачаєте енергії. Під час швидкої ходьби по горбах і ярах за годину вам вдасться позбавитися від 400 кал.

Якщо йти в гору, то це найідеальніший варіант, але витримати такий режим некожен зможе. Тому можете використовувати через брак тренажерів просту драбину. Вам доведеться кілька разів піднятися по ній, щоб витратити енергію.

Якщо ви весь час будете рухатися вгору в середньому темпі пів години, то витратите до 400 калорій. Але займатися треба постійно, від нерегулярних занять толку не буде, ваш вага буде постійно повертатися.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: