Скільки живуть морські свинки?

Морські свинки відносяться до загону гризунів. Існують як дикі, так і домашні представники цього роду. Диких морських свинок можна зустріти тільки в Південній Америці. На відміну від домашніх свинок вони більш рухливі і стрункі. Їх забарвлення менш яскраве, що дозволяє ховатися від небезпек в дикій природі. Шерсть диких морських свинок коротка і жорстка. Харчуються ці тварини травою і насінням.
 
Вперше морську свинку приручили ще 7 тисяч років тому південноамериканські індіанці. На сьогоднішній день домашні морські свинки отримали величезне поширення. Вони не вимагають особливих умов утримання. Здорові тварини завжди знаходяться в прекрасному настрої. Нормальна температура тіла у морських свинок 37-39 градусів.
 
Будиночком для свинки може служити ящик з фанери. Підстилка повинна бути з великої тирси. Комфортна температура повітря для цих звірків не нижче 20 градусів.

Кормом для домашньої морської свинки можуть послужити насіння, висівки, зелень, овочі (крім сирої картоплі ), а також вітамінна підгодівля. Як пиття добре підійде не тільки вода, але і свіже молоко. Щоб зуби гризунів не були надто гострими, їм періодично необхідно давати твердий корм. Це можуть бути сухарики, крейда або гілки.
 
При народженні морська свинка важить всього 50-110 грам. До 2-3 місяців вони стають дорослими. З часом самець набирає вагу залежно від породи до 800-1500 грам. Самка менша. Вона буде важити 600-1200 грам.
 
Середня тривалість життя морської свинки 8-10 років. У книзі рекордів Гіннеса була зафіксована довгожителька серед морських свинок. Її вік досяг 15 років.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: