Скільки живуть хом’яки?

Найчастіше в домашніх умовах живуть джунгарскі, сірійські і роборовскі хом’яки. Найбільш різноманітні сирійські хом’яки. Вони володіють різними забарвленнями, типами вовни і малюнками. Їх розміри досягають у довжину 18 сантиметрів, а вага коливається від 110 до 220 грамів. Карликові сирійські хом’яки за розміром не більше ніж 10 см. Їх відрізняє густе хутро, що покриває все тіло.

 
Хом’яки – це одиночні тварини. Групами живуть тільки роборовскі хом’яки. Живуть хом’яки недовго – залежно від породи та умов утримання тривалість їх життя в середньому становить 2-4 роки.
 
Активне життя хом’яків будь-яких порід настає ввечері. Вдень ці тварини сплять. Температура навколишнього середовища повинна бути вище 20 градусів Цельсія. Ідеальним місцем для проживання хом’яка в домашніх умовах стане простора облаштована клітина. Підстилку краще робити з тирси. 
Ці тварини досить охайні. А своєчасна чистка клітини допоможе уникнути поширення в будинку неприємного запаху.
 
Раціон хом’яка повинен складатися із зелені та зерна. Тварині краще давати збалансований корм, куплений в магазині. Крім сухого корму хом’якові необхідно вживати в їжу фрукти, овочі, кульбабу і конюшину. У них міститься клітковина і всі необхідні вітаміни. Добре якщо у хом’яка будуть гілочки для точіння зубів і мінеральні добавки.
 
У природі хом’яки практично не п’ють води, оскільки отримують всю необхідну рідину з соковитого корму. У неволі тварини слід забезпечити автоматичної поїлки.
 
Завжди слід звертати увагу на здоров’я хом’яка. Гладка шерсть, чисті очі, сухий ніс говорять про те, що у тварини все гаразд.
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: