Службовий роман ні чим не відрізняється від звичайного, крім того, що розвивається він на роботі між співробітниками. Такі романи можуть розвиватися по-різному, і кінець вони теж можуть мати різний.

Потрібно задати звичайно питання, для чого цей роман потрібен? Головні причини дуже прості зрада другій половинці, тимчасове потяг, інтрижка або ж просто з метою підвищення на роботі.

Найбільша проблема цього роману полягає в тому, що коли в парі починаються конфлікти вони неодмінно позначаться на роботі. Тому що люди, у яких була близькість, не зможуть ставитися один до одного як друзі або співробітники.

Коли ж у такого роману йде все добре, він відмінно розвивається, це так само обов’язково буде видно і в справах. А коли ж почнуться проблеми, у одного з партнерів може початися криза, а якщо ще у нього є сім’я. То це може привести до втрати сім’ї, роботи і самого роману.

Роман на роботі, як правило ні до чого не зобов’язує. Як правило, це прості відносини або просто близькість (така інтрижка дуже швидко починається і також закінчується). Саме це і приваблює партнерів на створення такого роману.

Роман, в якому один з «закоханих» займає високу посаду, має особливий розвиток. Найчастіше, це начальник і секретар. В такому випадку дівчина дуже переводить себе думками, як себе з ним вести, чи підвищить він мою зарплату. А раптом в романі піде щось не так, шеф може звільнити. Тому в романі такого роду один постійно знаходиться вище іншого.

Зараз службові романи не рідкість, до цього призводить те, що у людей просто немає часу шукати другу половинку, приходиться робити це на роботі. Звичайно статистика не дуже хороша, але багато таких романів закінчуються весіллям і дітьми.  

Треба пам’ятати, що людина з яким ви хочете цього роману буде постійно поруч з вами. Вам треба звикнути до постійного контролю, а після розриву, до того, що ви будете бачити цю людину кожен день. Подумайте багато разів, перед тим як погодитись на щось подібне. Але. як кажуть, ризикнувши, можна залишитися щасливим на все життя!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.