Соляні печери!

Дихайте сіллю на здоров’я!
 
Соляні печери – дивовижний витвір природи. Неможливо очей відірвати – така краса! Але людей приваблює не естетичне задоволення, а мікроклімат, який дозволяє зміцнити і підтримати здоров’я.
 
Цілющі властивості таких печер були відомі давно. У стародавні часи монахи ходили туди за зціленням органів дихання. У Європі дізналися про це десь в середині ХIХ століття. І сталося це в Польщі, коли терапевт Фелікс Бочковський виявив, що у шахтарів, які працюють в соляній шахті, відсутня астма. А через століття тут була відкрита перша «Легенева соляна лікарня». Ретельно вивчивши таке явище, був розкритий секрет зцілення: лікують дрібні частки солі. Ця незвичайна користь солі дала початок модному напрямку в медицині – спелеотерапії.
 
Подихати цілющим повітрям хотіли багато, а природні оздоровниці не могли розмістити таку кількість бажаючих. Прорив зробили радянські вчені. Вперше в світі створили галокамери з штучним мікрокліматом. Так з’явився новий напрям – галотерапія.
 
Штучні соляні печери сьогодні широко застосовуються в багатьох лікувальних центрах та санаторіях. Їх відрізняє від природних лише те, що вони створені людськими руками, вся користь солі для людського організму в них зберігається. Галокамеру можна встановлювати де завгодно, головне, щоб було абсолютно сухо і без вікон. Стіни і підлогу облицьовують природними соляними блоками, а завдяки вентиляції та кондиціонуванню, створюється відчуття, що знаходишся в горах.
 

Галотерапія рятує алергетиків, хто часто хворіє і легко підхоплює віруси. Особливо рекомендується побувати в печері або галокамере дітям з ослабленим імунітетом. Всього 5 сеансів відвідування прирівнюється тижневого перебування на морському узбережжі.
 
Галотерапія унікальна ще й в тому, що для неї немає вікових обмежень. Але є деякі протипоказання для людей, які страждають гострими інфекційними захворюваннями, такими як туберкульоз, а так само при важкому протіканні бронхіальної астми та епілепсії.
 
Дуже корисні соляні печери тим, у кого захворювання органів дихання, псоріаз, екзема. Відвідати печери і відчути свою користь солі рекомендується після інфаркту, для нормалізації тиску, для підвищення гемоглобіну і зниження цукру в крові.
 
Курс лікування для кожного індивідуальний, залежно від конкретного захворювання. Можуть також призначити і повторний курс через півроку.
 
Якщо у вас є можливість відвідати природну печеру або галокамеру, обов’язково скористайтеся такою послугою. Краще зайнятися профілактикою, ніж потім шукати час і кошти для лікування.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: