Солярій шкода і користь!

Любите мати засмаглий колір шкіри навіть у несезонний літній період?Тоді читайте, які є плюси і мінуси засмаги в солярії.

 
Зараз можливість отримати шоколадну засмагу доступна кожному, незалежно від пори року. Однак, чи все так без хмарноі просто? Можливо, за такою,на перший погляд, нешкідливою процедурою ховається справжній ворог для нашого організму. Давайте розглянемо всі «за» і «проти», перш ніж винести свій вердикт.
 
Користь солярію
 
Солярій більш дбайливо впливає на шкіру,ніж сонячні промені. Апаратура сучасних соляріїв дозволяє регулювати співвідношення корисних і шкідливих випромінювань. Ультрафіолет сприяє виробленню вітаміну D, який, у свою чергу, сприяє зміцненню кісток, зубів, що вельми корисно в зимовий час.
 
Солярій – прекрасний антидепресант. Так як взимку нам гостро бракує сонця, вироблення серотоніну, званого в народі«гормоном задоволення», різко скорочується. Сонячне світло, імітованим освітленням солярію, підвищує його вироблення в головному мозку. Похід в солярій – відмінна можливість позбутися від зимової депресії, викликаної браком сонячного світла і тепла.
 
Такий спосіб засмаги сприяє підвищенню імунітету. Під впливом УФ-променів наші захисні клітини стають більш активними,їх кількість в організмі збільшується в рази. Імунна система працює більш злагоджено. Як результат: підвищена працездатність, активність, стійкість до простудних захворювань.
 
Помірне відвідування солярію – шлях до краси. По-перше, зрозуміло, шкіра набуває приємний золотистий відтінок.По-друге, низькі дози УФ-опромінення мають протизапальну дію на прищики і регулюють виділення шкірного жиру.
 
Головне – у всьому знати міру. Варто злегка переступити межу, і ви отримаєте ряд негативних наслідків, про які нижче.
 
Негативний вплив солярію
 
Солярій – страшний ворог для шкіри.Так-так! Такі ось суперечності. Варто зауважити, що в попередньому пункті ми говорили про вплив тільки УФ-променів у малих дозах. Надмірні дози провокують старіння (так зване«фотостаріння»), поява пігментації, зайве виділення шкірного жиру. Шкіра стає безводненою, можливі набряки.
 
Технічна засмага – один з алергенів. При підвищеній чутливості шкіри до ультрафіолету можливий розвиток алергічної реакції.
 
Солярій заборонений для відвідування людям, що володіють великою кількістю родимок, мають шкірні захворювання,поліпи. Більшість шкірних захворювань під впливом променів прогресує.
 
Захоплене відвідування цього закладу може бути чревате раковими захворюваннями. Регулярні візити в солярій збільшують ризик виникнення меланоми на 75%. Особливо обережними слід бути власницям і власникам світлої шкіри.
 
Після всього прочитаного тепер можете самі зробити свій висновок, чи варто відвідувати солярій?!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: