Солярій: як правильно користуватися!

Давно в минулому залишилися часи, коли в моді була білосніжна шкіра. Жінки всіляко прикривали її під шарами одягу, носили капелюхи з великими полями, захищали шкіру рук рукавичками навіть у саму жарку погоду. Регулярно для того, щоб відбілити шкіру, приймали молочні ванни, наносили різні рослинні відвари.

У сучасному світі все змінилося, жінки намагаються з перших спекотних весняних днів приймати сонячні ванни. Засмага стала надзвичайно популярною, кожна жінка так само, як і чоловіки, виставляють тіло напоказ. Це можна визначити навіть по сучасному купальнику. З кожним роком матеріалу для нього потрібно все менше і менше.

Людям, які живуть цілий рік біля теплого моря, пощастило більше. Іншим доводиться вдаватися до різних сучасних методів, щоб шкіра і в холодну пору року мала красивий бронзовий відтінок.

Способи отримання гарної штучної засмаги

Існує два основних види, як можна отримати за допомогою сучасних процедур гарний відтінок шкіри взимку і навесні.

  1. Крем-автозагар. Він наноситься як звичайний крем для тіла і надає шкірі красивий рівномірний колір. Ефект його триває недовго, всього лише кілька днів. Підходити до цього методу потрібно правильно, враховуючи всі нюанси. В іншому випадку, засмага може вийти не рівномірною, некрасивими плямами. Таким кремом найчастіше користуються перед будь-яким важливим заходом, коли потрібно одягнути гарне вечірнє відкрите плаття і показати свою дивну засмаглу шкіру.

    2. Самим популярним і затребуваним залишається солярій. За допомогою такої засмаги можна цілий рік залишатися з красивим бронзовим відтінком шкіри.

Що необхідно для солярію

Так само, як і для сонячної засмаги, необхідні сонцезахисні креми і косметика для солярію, вони повинні застосовуватися обов’язково. Вони включають в себе спеціальні засоби, які наносяться до солярію і після. Крем, який наносять перед процедурою, називають ще «проявником». До його складу входить речовина, яка стимулює вироблення меланіну шкіри. Це пігмент, який проявляється у вигляді гарної засмаги. Після процедури необхідно нанести заспокійливий крем, він відмінно зволожує і живить шкіру, допомагає засмазі закріпитися.

Потрібно пам’ятати, що перед солярієм не можна очищати шкіру скрабом, відвідувати сауну або мити тіло милом. Необхідно ретельно змити з себе всю косметику, не користуватися парфумами або дезодорантами, вони можуть залишити на тілі опіки. Жінки повинні обов’язково прикривати груди, оскільки вона підвищено сприйнятлива до сонця. Після солярію не рекомендується якийсь час купатися. Також перед солярієм потрібно зняти з себе всі прикраси.

Шкода чи користь

З появою першого солярію лікарі не перестають сперечатися про його корисні і негативних факторах на організм людини. Незважаючи на це, донині солярій дуже популярний у всіх країнах світу, регулярно вдосконалюється, чим зводить можливі ризики до мінімуму.

Вченими давно доведено, що засмагати дуже корисно, без цього шкіра не отримує всіх необхідних речовин, перестає бути красивою і пружною. Засмагати під сонцем або в солярії потрібно з розумом, ретельно захищаючи шкіру якісними засобами і дотримуючись всіх рекомендацій фахівців.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: