Способи економії грошей.

Як правило, багато людей починають економити, коли для цього є певні причини. Більшість людей на нашій планеті постійно щось планують, відкладають гроші на певні матеріальні цінності та блага. Хтось мріє про нову квартиру, хтось про машину, а інші просто постійно подорожують. Але, як показує практика, багато людей, які економлять для певних цілей, як правило, цих самих цілей і не досягають. Це пов’язано з тим, що правильно економити теж треба вміти, а для деяких це ціла наука.

Крім цього, іноді економія вашого основного заробітку не допоможе вам вирішити певні проблеми. У таких випадках варто підключати інші джерела доходу або додаткові фінансові ресурси.

Для того щоб не загнати себе в борги з причини свого марнотратства, коли вся ваша заробітна плата зникає за кілька днів, вам необхідно задуматися про таку річ, як планування домашнього бюджету вашої родини. Крім цього, багатьом людям просто необхідно вчитися, якомога раціональніше використовувати свої грошові кошти.

На сьогоднішній день кожна людина може використовувати деякі правила економії, які в деякій мірі можуть допомогти зберегти бюджет, а також досягти заповітних цілей.

Як почати економити?

Якщо ви придивитеся дуже уважно до людей, які вас оточують, то напевно помітите, що більшість з них витрачають чималу кількість грошей саме на продукти харчування. Саме з цієї причини вони не можуть собі дозволити навіть такі невеликі блага, як покупка нового одягу або необхідної побутової техніки. Для того, щоб можна було економити на продуктах, необхідно враховувати деякі правила. Досить часто у великих супермаркетах пропонуються досить хороші знижки при покупках в ранковий час, або в обід.

Ваша економія може становити в середньому 10-15%, а якщо ви будете робити закупівлю продуктів на тиждень вперед, то це будуть значні суми грошей. Крім цього багато супермаркетів пропонують своїм постійним покупцям досить цікаві та вигідні бонусні програми. Це також може в деякій мірі зберегти якусь частину вашого домашнього бюджету. Крім цього, не варто нехтувати такими речами, як домашня консервація. На зимові заготовки вам доведеться витратити деяку частину свого вільного часу, зате протягом сезону ви зможете економити значну частину фінансів саме завдяки домашній і смачній консервації.

Ще одна частина витрат, на якій ви можете економити – це транспорт. Якщо ви досить часто користуєтеся саме громадським транспортом, то дуже вигідно купити спеціальні проїзні, які можуть допомогти вам заощадити в середньому 20%. А якщо у вашій сім’ї є студенти або школяр, то ви можете купити спеціалізовані проїзні  які коштують досить недорого. Також ви можете переглянути шлях вашого звичного прямування, наприклад, на роботу. Може виходити так, що основну частину шляху ви можете проїхатися на метро, а відстань, що залишилася ви можете пройти пішки. Але тільки для цього вам доведеться трохи раніше виходити з дому і трохи перепланувати свій ранок.

Для щасливих володарів автомобілів також є корисну пораду. Якщо ви досить часто стоїте в пробках не забувайте про таку річ, як виключення двигуна. Таким чином, ви зможете заощадити свої витрати бензину до 15%, що також досить приємно позначиться на вашому бюджеті. А при виборі бензину не варто орієнтуватися на його дешеву ціну. Адже саме якісний бензин, який не може, коштувати дешево, зможе зберегти працездатність вашого автомобіля набагато довше.

Також дуже важливою статтею економії можуть виступати комунальні послуги. По-перше, варто подумати про лічильники, за допомогою яких ви будете оплачувати тільки ті ресурси, які дійсно спожили. Крім того, якщо ви досить часто подорожуєте, або перебуваєте у відрядженнях, то саме лічильники допоможуть вам заощадити значну частину ваших грошей. 

 Зверніть увагу на освітлювальні прилади, які ви використовуєте. Доцільно буде замінити всі лампочки на спеціальні енергозберігаючі. А при виборі побутової техніки обов’язково звертайте на її клас (це написано на упаковці). Тільки техніка класу А оснащена спеціальними системами, які можуть дозволити вам економити споживаної електроенергії.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: