Столиця Азербайджану Баку!

Куди вибрати тур? Якщо запитати поради у знайомих , то можна почути шаблонний відповідь – Туреччина, Єгипет, Європа або Чорноморське узбережжя. А що на рахунок нестандартного рішення? Може бути варто зважитися поїхати в Азербайджан?
 
Це цікава молода країна, південний Кавказ. Азербайджан знаходиться на березі Каспійського моря. Для цієї місцевості характерна спекотне літо, теплі зими. Адже середня температура взимку складає +3 градуси. На березі моря в цей період дмуть сильні вітри. Якраз тому Баку і отримало свою назву – місто вітрів.
 
Столиця – Баку. Це місто відоме з III століття. Баку можна вважати одним з найбільших і старовинних міст на Сході. Держава займає невелику територію, але має унікальні природні і кліматичними умовами. Азербайджан розтягнувся на 9 кліматичних зон: починаючи від високогірних альпійських лугових просторів і до субтропіків.
 
Готелі
 
За останні роки можна спостерігати стрімкий розвиток у сфері готельних послуг Азербайджану. Кількість готелів в країні щорічно збільшується більш ніж на 10%. Це підтвердить карта готелів Баку. Основна частина готелів працює в Баку, їх число становить близько 90. Туристи мають можливість вибрати готелю на будь-який смак і різний рівень платоспроможності. Зараз у столиці роблять ставку на 4 – 5 – зіркові готелі, проживання в яких коштує відносно недорого.
 

Кухня
 
Азербайджанську кухню багато хто називає самобутньої на просторах СНД. Кулінарні традиції цієї місцевості засновані на деяких прийомах, запозичених у сусідів (арабів, грузин, персів та інших народностей). Місцеві кухарі повсюдно готують головний продукт кухні – баранину з неймовірною кількістю різних ароматних спецій, овочів і зелені. Треба відзначити, що в різних районах Азербайджану шашлик або плов роблять по-різному. Щоб зрозуміти різницю доведеться влаштувати свято свого шлунка.
 
Що можна подивитися в Баку
 
Після того як подбали про житло і наповнили шлунки, приходить час оглянути місцеві визначні пам’ятки. Найвеличнішим пам’ятником Баку є Дівоча вежа або її ще називають Гиз Галаси. Дана споруда унікальна. Воно відноситься до азербайджанського зодчества, не існує аналогів ні в одному зі східних міст. Великий інтерес у туристів викликає Азербайджанський музей килимів і красива набережна.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: