Стоунтерапія або масаж камінням!

Стоунтерапія – лікування особливими нагрітими камінням для глибокого насичення організму теплом.

Дієвість стоунтерапії, а також інших процедур визначається, в першу чергу, умінням лікаря розпізнати внутрішні проблеми організму, визначити спрямованість, характер лікування каменями, вибрати зони впливу (біологічно активні точки), комплекс оздоровчих заходів.

Лікування гарячими каменями (стоунтерапія) підвищує рівень тепла організму, виганяє з нього холод, хвороби “холоду”, активізує обмінні процеси, підвищує тонус організму, його опірність зовнішнім негативним факторам (імунітет). При цьому способі зовнішнього впливу прогріваються вже не точки, а цілі області на поверхні тіла.

Тепло від нагрітих до певної температури каменів вільно і глибоко проникає в тіло, що дозволяє досягти глибокого, дієвого прогрівання і стійкого лікувального ефекту. Для кращого ефекту стоунтерапія використовується особливий тибетський базальт.

Цей камінь добре тримає тепло і володіє оптимальною швидкістю тепловіддачі. Лікування гарячими каменями чудово зарекомендувало себе при хворобах “холоду” нирок, захворюваннях хребта і попереку, енурезу, хронічної втоми і інших хворобах, пов’язаних з виснаженням нервової системи.

Прогрівання нагрітими камінням підвищує рівень тепла в організмі, виганяє з нього холод, активізує обмінні процеси, підвищує тонус організму і його опірність зовнішнім негативним факторам (імунітет).

Історично лікування каменями було відомо в Тибеті, Монголії та Китаї вже багато століть тому. Зокрема, масаж нагрітими камінням застосовувався в армії Чингіс-хана для швидкого відновлення воїнів після битв – усунення м’язових спазмів, кращого загоєння ран, поліпшення гнучкості тіла, глибокого розслаблення і зняття стресів.  

Різні методики стоунтерапії були описані в древніх східних медичних трактатах. В даний час стоунтерапія є одним з ефективних методів сучасної фізіотерапії як основний або допоміжний спосіб лікування різних захворювань.

Для якісного проведення цієї процедури необхідною умовою є оптимальна температура каменів. Для цього вони нагріваються в спеціальних печах, після чого розміщуються на тілі в тих чи інших рефлексогенних зонах, пов’язаних з роботою різних внутрішніх органів і систем організму.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: