Таїланд – країна екзотики і задоволень.

Якщо ви хочете провести свою відпустку на пляжі, в теплому і сонячному місці, то чудовим варіантом може стати Таїланд. Таїланд – це країна з помірними цінами, яка відома своєю смачною національною кухнею, тайським масажем, незвичайною природою, архітектурними пам’ятками та багатьом іншим. Це місце, в яке можна приїхати в будь-який час року і зануритися в літню атмосферу.
 
Готелі в Таїланді різних категорій – все залежатиме від вашого бажання, це можуть бути як величезні «п’ятизіркові» готелі, які працюють за принципом «ультра все включено», так і тихі, невеликі і комфортні готелі, які пропонують безліч послуг . Найкращі готелі Таїланду чекають своїх відпочиваючих, ціни і обслуговування радує!
 
Таїланд – це екзотична країна, відпочинок в якій Вам моєе запам’ятатися на все життя. Тут ви побачите коралові рифи, старовинні храми, справжню тропічну природу, а також зможете оцінити гостинність місцевого населення.
 
Необхідно згадати, що в південній частині зосереджено більше пам’яток, а на північній частині – більше екзотики. Звичайно, не варто забувати про столицю Королівства Таїланд – Бангкок. Столицю Королівства можна назвати багатоликим містом, в якому хитро переплітаються сучасність з її хмарочосами і історія з безліччю буддійських монастирів.
 
Окремо відзначимо нічне життя Бангкока : безліч працюючих цілодобово барів, ресторанів, клубів, караоке та закладів, що надають сексуальні послуги самотнім туристам. Вночі місто не засинає, а постає в іншому образі.
 

Вартість готелів у цій країні залежить від місця розташування – чим ближче готель до центру або аеропорту, тим вище оцінюється вартість готельних послуг.
 
Якщо Ви захочете придбати сувеніри для себе та своїх друзів, то більш раціонально буде знайти якийсь склад або ринок, де все продається у великій кількості за низьку ціну. При цьому , якщо зазначена продавцем ціна Вам здасться прийнятною, не забудьте поторгуватися, ціна може бути знижена в кілька разів – у три, а то й у чотири рази.
 
Відпочинок в цьому Королівстві носить свої не зовсім виправдані стереотипи. Всім добре відомий тайський масаж. Однак, більшістю відпочиваючих це сприймається як щось безпосередньо пов’язане з сексуальним контактом. Насправді хочемо спростувати – це не так. У кращих місцях (наприклад, в храмах ) Вам зроблять масаж кваліфіковані масажистки . Масаж, як правило, робиться поверх тонкого одягу, а на інтимний зв’язок фахівці не погоджуються. Любителі останнього можуть, звичайно, знайти місця, де вони зможуть поєднати масаж і секс, але якість, принаймні , масажу можна буде поставити під великий сумнів.
 
А на завершення варто згадати про екзотичне місце, яке Ви більше ні в одній країні світу не знайдете – це крокодиляча ферма в Самутпракане. Перед входом можна придбати куряче м’ясо, яке самим можна згодувати представникам одних із самих древніх плазунів. Всі запобіжні заходи збережені, але якщо хочеться екстриму – Вам можуть запропонувати сфотографуватися верхи на крокодилі, а вас будуть оточувати тигренята, левенята або ведмежата.
 
До речі , що стосується природи і тварин, то, відпочиваючи в Таїланді, Ви зможете побачити навіть найбільш рідкісних представників тваринного світу. До ваших послуг спеціальні тури в сафарі – парки, на яких Ви будете кататися на автомобілі, а в цей час вільно по території парку будуть прогулюватися самі різні тварини .

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: