Таблетки для схуднення та їх види.

Телевізійний ефір рясніє гаслами, внушающими ефективність дії, простоту і швидкість досягнення бажаного результату від прийняття всіляких таблеток для схуднення. Інтернет же лякає заголовками про жінок, які отримали серйозні захворювання після першого ж курсу…

Чудодійні таблетки для схуднення, покликані полегшити боротьбу людини із зайвою вагою, їх можна придбати як в звичайних аптеках, так і через приватні руки, заглянувши в інтернет або піддавшись на вмовляння друзів і знайомих, які займаються розповсюдженням подібного роду добавок. Всі таблетки можна розділити на три великі класи за ступенем впливу, який вони чинять на організм. Це можуть бути звичайні засоби для зниження апетиту, гормональні препарати або всім відомі БАДи.

Засоби для зниження апетиту

За зниження апетиту відповідає особливий препарат, відомий в науковому співтоваристві як сибутрамін. Саме він впливає на головний мозок, блокуючи закінчення, які відповідають за виникнення апетиту, як правило, подібні препарати призначаються лікарем і купуються тільки за наявності спеціального рецепта. Вони викликають масу побічних ефектів, включаючи захворювання печінки і галюцинації.

Гормональні препарати

Гормональні препарати, що використовують трийодтиронін або метформін, що перешкоджають збільшенню цукру в крові і автоматично знижують апетит, служать для лікування захворювань щитовидної залози, проявляючи ефект схуднення як побічний при основної терапії.

Подібні ліки посилюють процеси метаболізму і сприяють активному спалюванню жирів. Гормональні засоби не тільки піддають небезпеці нормальну роботу залоз внутрішньої секреції, а й сприяють розвитку інших захворювань, пов’язаних з порушенням моторики і психіки.

Біологічні добавки

БАДи призначені для заповнення у харчуванні людини щодня необхідних йому вітамінів і мікроелементів, які наш організм недоотримує в результаті споживання звичної нам їжі. Іноді подібні аптечні або мережеві препарати можуть мати невеликий послаблюючий і сечогінний ефект, містять зелену каву, що пригнічує апетит і клітковину, що наповнює порожнину шлунка неперетравлюваними волокнами.

Нелегально придбані БАДи, що не мають спеціальних сертифікатів, загрожують не тільки постійними розладами шлунка та порушеннями здорового сну, вони можуть привести до серйозних захворювань серця і нирок, розладів нервової системи і навіть смертельних наслідків.

Отже, резюмуючи, можна з упевненістю сказати про те, що здорове харчування, спорт і правильний спосіб життя може стати вельми приємною альтернативою шкідливим, а головне – не завжди ефективним таблеткам для схуднення.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: