Таблетки для схуднення: панацея чи вбивці?

Сьогодні в моді стрункі дівчата. Дівчата мучать себе дієтами і непомірними тренуваннями до знемоги. Однак результату досягають не завжди. Але навіть якщо вдалося скинути в муках кілька кілограмів, попереду найскладніше – втримати досягнення.

Зробивши кілька таких спроб, жінка опускає руки. Починає заїдати свою печаль і поправляється ще більше.   Ось тут послужливо підвертається журнал з рекламою диво-засобів для досягнення ідеальних пропорцій. Нарешті знайдена панацея! Випивши кілька таблеток і скинула ненависні кілограми! Чи все так просто?

Розберемося, які ліки використовують для отримання заповітної стрункості, в чому проявляється їх дія, і наскільки вони ефективні?

Пігулки, які перешкоджають розщепленню жиру  

Такі пігулки гальмує дію ферменту, що впливає на жир – ліпази. Через це жири не засвоюються і виводиться з організму. Все б добре, якби не гарантовані проблеми зі здоров’ям в недалекому майбутньому: гормональні порушення, розлад кишечника, захворювання шлунка, жовчовивідних шляхів. Разом з жиром не засвоюються корисні жирні кислоти.

Анарептіки

Це таблетки, які обдурюютьголовний мозок. Людина втрачає апетит і відповідно з’їдає меншу кількість їжі. Однак шкоди тут незмірно більше, ніж користі. Таблетки призводять до нервового перезбудження, після чого настає емоційна і фізична перевтома. Може розвинутися залежність подібно наркотичної, з’явитися безсоння, пітливість та інші недуги.

Діуретики  

Звичайно застосовуються для швидкої втрати ваги. Жир при цьому залишається на місці, виводиться зайва вода. Ефект тимчасовий – вага повертається блискавично. Разом з рідиною організм втрачає мікроелементи. Це призводить до слабкості, випаданню волосся, ламкості нігтів, перепадам тиску, судорогам.

Таблетки з ефектом «плацебо»  

В складі переважно адсорбенти, що поглинають і виводять шлаки їх з організму. Такою ж властивістю володіє активоване вугілля або висівки. Схуднення залежить від віри людини в чудо-засіб. А може краще повірити в висівки?

Психотропи  

Вони містять в основному амфетамін. Він підвищує активність, зменшує стомлюваність, однак викликає звикання. Організм виснажується через відсутність своєчасного відпочинку. Через деякий час людина без чергової дози допінгу не зможе піднятися з ліжка.  

Не призначайте ліки собі самостійно. Обов’язково проконсультуйтеся з лікарем. При певних показаннях – загроза діабету, неможливість скинути вагу іншими способами, ожиріння останньої стадії – лікар може виписати медикаменти. Не забувайте, що схуднення – це праця. Тільки фізичні вправи і збалансована дієта допоможуть ефективно і безпечно схуднути.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: