Тадж-Махал!

<="font-size: 14.0pt;">Тадж-Махал вважається одним з восьми чудес світу, і деякі західні історики відзначають, що його архітектурна<="font-size: 14.0pt;"> краса<="font-size: 14.0pt;"> ніколи раніше не була<="font-size: 14.0pt;"> перевищена<="font-size: 14.0pt;">. Тадж-Махал побудований повністю з білого мармуру. Його приголомшливі архітектурна<="font-size: 14.0pt;"> краса<="font-size: 14.0pt;"> поза адекватного опису, особливо на світанку і заході сонця. Якщо спостерігати<="font-size: 14.0pt;"> Тадж-Махал у світлі повного місяця складається враження, що він світиться<="font-size: 14.0pt;">.

 

<="font-size: 14.0pt;">Тадж-Махал був побудований мусульманським, імператора  Шах-Джахана в пам<="font-size: 14.0pt;">’ять <="font-size: 14.0pt;"> про свою дружину Мумтаз Махал в Агрі<="font-size: 14.0pt;">, Індія. Це”Елегія з мармуру” або як дехто каже, “мрія”. Тадж-Махал є мавзолеєм, де знаходиться могила королеви Мумтаз Махал в нижній палаті. Могила шаха Джахана була додана<="font-size: 14.0pt;"> до нього пізніше.

 

<="font-size: 14.0pt;">Тадж-Махал був побудований протягом двадцяти двох років, використовуючи двадцять тисяч робітників. Тадж-Махал стоїть на підвищенні,площа платформи (60х60м) з чотирма кутами, утворюючи нерівний восьмикутник.Його центральний купол 18м в діаметрі і піднімається на висоту 65 м. Весь мавзолей,<="font-size: 14.0pt;"> як всередині, так і зовні,<="font-size: 14.0pt;"> прикрашений з використанням дорогоцінних каменів, таких як агат, яшма.

 

<="font-size: 14.0pt;">Мавзолей <="font-size: 14.0pt;">є частиною величезного комплексу в який входить сад, мечеть (ліворуч), гостьовий будинок(праворуч), і ряд інших палацових будівель. Тадж-Махал знаходиться на дальньому кінці цього комплексу, з річки Ямуни за ним.

 

<="font-size: 14.0pt;">Тадж-Махал в Індії – “втілення любові”,”пам’ятник незмірній<="font-size: 14.0pt;"> красі”. Краса цього чудового пам’ятника така, що вона виходить за рамки слів. Величаючись на березі річки Ямуни, Тадж-Махал є синонімом любові і романтики. Чистота білого мармуру,вишукані прикраси, коштовне каміння розташовані<="font-size: 14.0pt;"> в мальовничому місці, все це<="font-size: 14.0pt;"> робить<="font-size: 14.0pt;"> Тадж-Махал одним з найбільш відвідуваних місць на планеті.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: