Татуювання!

Татуювання – дещо болючий процес декоративної модифікації тіла, при якому відбувається введення під шкіру фарбувального пігменту. Говорячи простіше, майстер за допомогою спеціальної машинки (індукційної або роторної) проколює верхній шар шкіри ( дерму) і залишає фарбу в підшкірній клітковині. Проколи здійснюються дуже швидко, так що людина відчуває щось подібне дряпанню на місці зафарбовування.Процес нанесення татуювання проходить у кілька етапів:

Обраний ескіз «підганяється» під необхідний розмір і переноситься на тіло за допомогою спеціальної копіювального паперу.

Майстер змащує шкіру вазеліном, щоб фарба не розтікалася і контури малюнка були чітко видні під час роботи.

Майстер опрацьовує основні контури малюнка, після чого приступає до «прикрашення» татуювання, якщо вона кольорова, і заливці пігментом у разі однотонного варіанту.Час виконання татуювання залежить від складності малюнка і навичок майстра (рівня професіоналізму, індивідуальної швидкості роботи).

Але, як би дивно це не звучало, нанесення татуювання на тіло – не найважливіший етап. Після того, як ви чесно вистраждали своє татуювання, слід зберегти роботу майстра, забезпечивши належний догляд за шкірою. По суті, у вас на тілі з’явилася неглибока, але відкрита рана, в яку може потрапити інфекція. Майстер зобов’язаний проконсультувати кожного клієнта з приводу способів догляду за татуюванням – обробки шкіри антисептиками і захисту від механічних впливів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: