Таємничі зникнення людей.

У наш час технологічний прогрес досяг багатьох сенсаційних успіхів. Деякі відкриття можна назвати унікальними, деякі таємничими, про деякі ми взагалі нічого не знаємо. Але, я сумніваюся, що всі наші сучасні знання дають людині можливість випаровуватися на очах у інших. Як би там не було, цей фокус вже проробили багато, а вчені досі не знають, як же пояснити дивне явище.Відомі історії випадки починаються ще з середини сімнадцятого століття. В архівах Британії описаний дивовижний випадок зникнення інваліда з крісла. Старенький моряк сидів на ганку свого будинку під наглядом сестри і няні, а в наступну хвилину його просто не виявилося на місці.

На початку вісімнадцятого сторіччя зафіксували подібний випадок з дипломатом, який зайшов на чашечку кави на заїжджий двір. Чоловік саме проходив повз прекрасних скакунів і захотів погладити тварин, але не встиг здійснити задумане, так як розчинився прямо на очах у шокованого товариша.

У середині цього ж століття раптове зникнення зафіксували і у Франції. Один доктор повідомив у поліцію, що його пацієнт кудись пропав буквально за секунду. Він прийшов у кабінет роздягнувся і ліг на кушетку, а коли лікар прийшов оглянути хворого, там залишилися одні речі.

У вісімдесятих роках двадцятого століття в США загадковим чином випарувався фермер, причому це бачили цілих п’ять осіб. Цікаво, що не в одному з випадків не розповідається, що зниклих вдалося знайти. Таке відчуття, що люди просто в одну мить безслідно зникають з лиця планети, і не зрозуміти застрахований ти від цього чи ні.

У 1930-му році один мисливець знайшов ціле село ескімосів, в якому були всі речі, але не одного жителя. Він часто купував у них товари, тому і прийшов до села, але був сильно здивований, коли нікого там не виявив. На дворі стояла зима, а всі теплі курточки та шкури залишилися лежати в оселях. Навіть слідів на снігу не виявилося.

Багато вчених мають свою точку зору на загадкові пропажі. Деякі думають, що люди пропадають в нашому часі, а з’являються в минулому або майбутньому, тому їх ніхто ще й не знайшов. Інші впевнені, що вони розпадаються на атоми. Ну і без інопланетян не обійшлося, природно. Як би там не було, жодна з існуючих версій ще не змогла повністю пояснити природу явища. І ніхто з дослідників не може сказати, що потрібно зробити, щоб одного разу не розтанути в повітрі!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: